Zbiórka Dziękujemy. Zbiórka zakończona - zdjęcie główne

Dziękujemy. Zbiórka zakończona

1 038 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób

Zimny majowy dzień zapowiadał się nawet znośnie, do czasu gdy dostałyśmy informację, że pewien człowiek chce uśpić psa. Dwoje weterynarzy się nie zgodziło na eutanazję...

Mały kojec - w nim piękny dostojny owczarek walący głową w pręty i goniący własny ogon.

Podobno poczuć pod łapami trawę to cudowne uczucie, nie wiem ....zapomniałem...

Dziś przyjechała do mnie pewna dziewczyna o jasnych włosach. Była z drugiej strony krat, ale i tak było ciekawiej niż zawsze...

Płowa jak rozmawiała z moim Panem bardzo się złościła i kilka razy nawet aż czerwieniała ze złości. Dokładnie nie wiem,  bo bardzo mnie boli. Boli tak, że chiałbym by już przestało. Trzeba zasnąć, byle już nie czuć tego potwornego bólu. Płowa mówiła że trzeba mi uszy zbadać, ale Pan powiedział że to dużo pieniędzy - a ja przecież jestem niczym, więc ja go rozumiem. Płowa chyba go nie rozumiała, bo sczerwieniała na mordce. Chyba pierwszy raz coś takiego widziałem. Znów atak i znów uderzenie w pręty moją głową, więc nie wiem co mu odpowiedziała

Te uderzenia w pręty przynoszą ulgę, sam się wyleczę...

Podobno ludzie chodzą razem ze swoimi psami na spacery. Wiedzieliście o tym? Ja uważam, że to nie możliwe. Tak przecież nie może być. Płowa coś tam mówiła że pies to przyjaciel, a co to jest przyjaciel? Coś do jedzenia? Nie wiem... Pan jest Panem - a ja jestem niepotrzebnym psem. Fajna ta płowa, ale bajki opowiada. O spacerach,  głaskaniu, miłości hmmmm (dziwna). Przecież tego nie ma i żaden pies tak nie ma .....

Prawda ?

A może gdzieś tam jet taki świat, taki dla psa i człowieka...

Ja mam przynajmniej o czym marzyć teraz, ałłłłłłłłłl żeby tylko tak nie bolało. Może jeszcze kiedyś tu do mnie przyjedzie i poopowiada dziwne historię,  ałłłłłłłłłłll jak boli..

Tak Kochani.

Ten kojec na zdjęciu to całe życie naszego bohatera :(

Jest pięknym psem (kupionym w hodowli). Ma 9 lat i bardzo chore uszy.

I to właśnie jest powód, dla którego dotychczasowy opiekun chce pozbyć się usilnie swojego psa.

Musimy zrobić badania i wyleczyć mu pożądanie uszy.

PIĘKNY OWCZAREK SZUKA NA WCZORAJ SWOJEGO NOWEGO DOMU!

Pomóżcie nam Kochani i tym razem. Musimy mieć pieniążki na opłacenie wszystkiego...

Prosimy o grosik dla naszego Cezara:

Kontakt w sprawie psiaka: Magdalena 606673781

Aktualizacje


 • PSYjaciele - awatar

  PSYjaciele

  23.05.2017
  23.05.2017

  POJECHAŁ DO DOMU...
  Przyjeżdżając do Cezara serce nam się kroiło widząc ten smutek w oczach :( To nieprawdopodobne jak on był załamany... nie wiemy tylko, czy teraz jego stan psychiczny był spowodowany tęsknotą (psy mają to, do siebie, że kochają nawet swoich oprawców :( ) czy po prostu załamaniem, że z kojca swojego domu, trafił znów do innego kojca w hotelu :(
  Na szczęście anioły czuwają nad nami i Cezarem.
  Cezar pojechał poznać swój nowy DOM <3 Dziękujemy Cioci Beacie za pomoc w znalezieniu azylu dla Cezara. Kochani, to była naprawdę szybka reakcja. Marzyłyśmy chociaż o domu tymczasowym widząc stan psychiczny Cezara. A tu taka niesamowita niespodzianka.
  Poniżej króciutka relacja zdjęciowa z nowego (teraz cudownego już) domu. Cezar mieszka teraz w Bielsku Białej u wspaniałych ludzi. Nie ma kojca, nie ma budy - mieszka w domu :) Ma swój własny ogródek. Ma psiego sąsiada Lucjana, który bardzo ciepło go przywitał :) Ma rodzinę, która go pokochała od pierwszego wejrzenia.

  Zdjęcie aktualizacji 5 130

Komentarze


 • Anna Misiukiewicz - awatar

  Anna Misiukiewicz

  15.05.2017
  15.05.2017

  Głupota i bezmyślność .Tacy ludzie powinni mieć dożywotni zakaz posiadania psa.

1 038 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób

Wpłaty: 25

Agnieszka - awatar
Agnieszka
200
Bożena Ogiołda - awatar
Bożena Ogiołda
34
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kasia NL - awatar
Kasia NL
44
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agnieszka Stępniak - awatar
Agnieszka Stępniak
70
Ewa R. - awatar
Ewa R.
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij