Zbiórka Pierwsze PSIE BISTRO W Łodzi :) - zdjęcie główne

Pierwsze PSIE BISTRO W Łodzi :)

336 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Paulina Polly Kowara - awatar

Paulina Polly Kowara

Organizator zbiórki

Witajcie!
Jestem Paulina (dla przyjaciół Polly) i urodziłam się z bardzo skomplikowaną chorobą, która nazywa się ''chęć uratowania wszystkich potrzebujących psów na świecie'' - czasem nawet zdarza mi się ratować koty lub prosiaki... Ta choroba sporo mnie kosztuje (w kawalerce mieszkają ze mną na chwilę obecną moje trzy psy, uratowany kot i...prosiak). Pewnie się domyślacie, że z wypłaty niewiele mi zostaje, bo zwierzaki kosztują, a ja ciągle znajduję i przyprowadzam do domu kolejne potrzebujące bezdomniaki. Szukam im dobrych domów, doprowadzam je do właściwego stanu, ratuję ich zdrowie i życie. I wiecie co? To jest to, co chcę robić w życiu. Bo mam do tego serce i niewyczerpywalne pokłady sił! :)
Wpadłam więc na pomysł tej zbiórki. Mój plan jest taki:  zbieramy pieniądze na stworzenie pierwszej (chyba pierwszej, prawda?) w Łodzi psiej restauracyjki! To będzie miejsce w którym będę pracować razem z moimi czworonogami, a Wy będziecie mogli przyjść na kawę / kanapkę / lody czy obiad ze swoim pupilem, a w dodatku będziecie mieli możliwość zamówić przekąskę i wodę dla swoich pociech! Na miejscu będę służyć poradami dotyczącymi psiaków, możecie przyjść do mnie z problemem a ja poradzę (jeśli budżet pozwoli, będziemy urządzać bezpłatne spotkania z behawiorystą! ). Będę też zabierać z sobą potrzebujące psiaki które czekają u mnie na nowy dom, a Wy będziecie mogli je poznać i może nawet zaadoptować? :)
Wszystko to na początek - miejsce dla psów i ich właścicieli, a jeśli interes będzie dobrze prosperować, planuję kupić pod Łodzią działkę i stworzyć fundację wspomagającą bezdomne psiaki. To wszystko kawał czasu, pracy i niestety masa pieniędzy, toteż proszę wszystkich psiarzy i nie tylko - jeśli wpłacicie wszyscy po złotówce, to marzenia mogą stać się rzeczywistością! :) To nie tylko moje marzenia, ale marzenia wielu ludzi o miejscu przyjaznym dla psów i wielu psiaków o znalezieniu nowego, kochającego domu :)
Na zdjęciu połowa moich pociech - Dino, który wyskoczył mi pod samochód i zapragnął znaleźć u mnie dom,  Rubi - którą ktoś porzucił w kartonie i Heniek - prosiaczek który miał stać się czyimś obiadem.
Oczywiście jeżeli nie uda się uzbierać odpowiednich funduszy na otwarcie lokalu, to zebraną kwotę przeznaczę na założenie fundacji ratującej bezdomne psiaki! :) Możecie być pewni, że każda złotówka będzie przeznaczona na wspaniałe, zwierzakolubne cele :)

Komentarze


 • Ania - awatar

  Ania

  24.03.17
  24.03.17

  Powodzenia

 • Marlena - awatar

  Marlena

  24.03.17
  24.03.17

  powodzenia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  23.03.17
  23.03.17

  A trzymaj!

336 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Paulina Polly Kowara - awatar

Paulina Polly Kowara

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 13

Hallstein - awatar
Hallstein
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ania - awatar
Ania
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Marlena - awatar
Marlena
100
Einkeel - awatar
Einkeel
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Paulina Polly Kowara - awatar
Paulina Polly Kowara
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij