Zbiórka Walczymy z bezdomnością zwierząt - miniaturka zdjęcia

Walczymy z bezdomnością zwierząt Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Walczymy z bezdomnością zwierząt - zdjęcie główne

Walczymy z bezdomnością zwierząt

609 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób

Jesteśmy Stowarzyszeniem non profit, które walczy z bezdomnością zwierząt.  Zwierzę, które głównie wspieramy to królik. Najczęściej kupowany zwierzak ze sklepu zoologicznego. Niestety, większość z nich ląduje na ulicy. Co roku liczba naszych podopiecznych się zwiększa. Obecnie jest to co najmniej 500 podopiecznych rocznie. Nie wiemy, kto zwierzęta porzuca ani kto był ich wcześniejszym opiekunem. Porzucenie zwierzęcia w naszym kraju to złamanie prawa.

Dlatego w grudniu 2017 roku postanowiliśmy zacząć chipować naszych podopiecznych. Jest to jedna z form walki bezdomnością. Zachipowanego i zarejestrowanego królika można zidentyfikować w bazie, sprawdzić kto był jego opiekunem. Jeśli królik Ci zaginie, a ktoś go znajdzie to łatwo również udowodnić, że dane zwierzę należy właśnie od Ciebie. Mikrochip nie szkodzi organizmowi królika, ma zaledwie 8 x 1,4 mm i jego wszczepienie nie jest bolesnym zabiegiem.

źródło: baza CBDZOE www.cbdzoe.pl

Koszt jednego mikro chipa to około 12 PLN w zależności od hurtowni. Królików rocznie mamy około 500, więc rocznie szybko można policzyć, że potrzeba nam na zakup mikro chipów ponad 5000 PLN.

Dlatego bardzo prosimy Was o wsparcie! Pomóżcie uzbierać nam kwotę na zakup chipów dla kolejnych królików, abyśmy mogli kontynuować naszą walkę z bezdomnością zwierząt.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


  • Anna Jasnowska - awatar

    Anna Jasnowska

    15.11.2018
    15.11.2018

    💝💝

609 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób

Wpłaty: 25

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
9
Małgosia - awatar
Małgosia
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Prezent urodzinowy dla Joli - awatar
Prezent urodzinowy dla Joli
25
Kamilka - w prezencie dla Joli - awatar
Kamilka - w prezencie dla Joli
25
Jolanta Jędrych - awatar
Jolanta Jędrych
20
Klaudyna Kojima - awatar
Klaudyna Kojima
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
6

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij