Zbiórka Walczymy z bezdomnością zwierząt - miniaturka zdjęcia

Walczymy z bezdomnością zwierząt Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Walczymy z bezdomnością zwierząt - zdjęcie główne

Walczymy z bezdomnością zwierząt

607 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Jesteśmy Stowarzyszeniem non profit, które walczy z bezdomnością zwierząt.  Zwierzę, które głównie wspieramy to królik. Najczęściej kupowany zwierzak ze sklepu zoologicznego. Niestety, większość z nich ląduje na ulicy. Co roku liczba naszych podopiecznych się zwiększa. Obecnie jest to co najmniej 500 podopiecznych rocznie. Nie wiemy, kto zwierzęta porzuca ani kto był ich wcześniejszym opiekunem. Porzucenie zwierzęcia w naszym kraju to złamanie prawa.

Dlatego w grudniu 2017 roku postanowiliśmy zacząć chipować naszych podopiecznych. Jest to jedna z form walki bezdomnością. Zachipowanego i zarejestrowanego królika można zidentyfikować w bazie, sprawdzić kto był jego opiekunem. Jeśli królik Ci zaginie, a ktoś go znajdzie to łatwo również udowodnić, że dane zwierzę należy właśnie od Ciebie. Mikrochip nie szkodzi organizmowi królika, ma zaledwie 8 x 1,4 mm i jego wszczepienie nie jest bolesnym zabiegiem.

źródło: baza CBDZOE www.cbdzoe.pl

Koszt jednego mikro chipa to około 12 PLN w zależności od hurtowni. Królików rocznie mamy około 500, więc rocznie szybko można policzyć, że potrzeba nam na zakup mikro chipów ponad 5000 PLN.

Dlatego bardzo prosimy Was o wsparcie! Pomóżcie uzbierać nam kwotę na zakup chipów dla kolejnych królików, abyśmy mogli kontynuować naszą walkę z bezdomnością zwierząt.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anna Jasnowska - awatar

    Anna Jasnowska

    15.11.2018
    15.11.2018

    💝💝

607 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 24

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
9
Małgosia - awatar
Małgosia
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Prezent urodzinowy dla Joli - awatar
Prezent urodzinowy dla Joli
25
Kamilka - w prezencie dla Joli - awatar
Kamilka - w prezencie dla Joli
25
Jolanta Jędrych - awatar
Jolanta Jędrych
20
Klaudyna Kojima - awatar
Klaudyna Kojima
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
6
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij