Zbiórka Chojrak - wiejska bieda... - zdjęcie główne

Chojrak - wiejska bieda...

2 167 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 38 osób

Wczoraj pod naszą opiekę trafiło całe 2 kg kociej biedy....dostał na imię Chojrak.

Został zabrany z pewnej wsi do Warszawy przez ludzi którzy nie potrafili przejść obojętnie.

Podobno miał kiedyś dom...

Przez ostatnie lata ktoś litościwie go dokarmiał, ale nie zareagował gdy długą piękną sierść pokrywały kołtuny, gdy z pyszczka wypadały kolejno wszystkie zęby.

Tak, Chojrak nie ma zębów. Wypadły same


Stan zdrowia jest bardzo zły: usg pokazało ostry stan zapalny trzustki, zmiany w nerkach, powiększoną wątrobę i śledzionę, zapalenie jelit, problemy z serduszkiem.


To cudowny, ufny kot. Chodzi za człowiekiem jak piesek, tuli się i mruczy szczęśliwy otulony kocykiem.


Jest już bezpieczny pod opieką naszej zaufanej dr Urszuli. Zrobimy ile potrafimy by ustabilizować jego stan, wyleczyć co można wyleczyć. 

Komentarze


  • Wieslawa Johnsen - awatar

    Wieslawa Johnsen

    05.09.2019
    05.09.2019

    Dziekuje Wam za opieke nad kotkiem 🌷❤

2 167 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 38 osób

Wpłaty: 38

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Ewelina Barańska - awatar
Ewelina Barańska
5
Danuta BURCZYŃSKA - awatar
Danuta BURCZYŃSKA
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Sara - awatar
Sara
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Maga - awatar
Maga
2
Barnaba - awatar
Barnaba
20
Magdalena Bojanczyk-Dziekanowska - awatar
Magdalena Bojanczyk-Dziekanowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij