Zbiórka Choroba która odbiera życie - miniaturka zdjęcia

Choroba która odbiera życie Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Choroba która odbiera życie - zdjęcie główne

Choroba która odbiera życie

181 364 zł  z 300 000 zł (Cel)
Wpłaciło 985 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Matwiejczuk - awatar

Monika Matwiejczuk

Organizator zbiórki

ZBIÓRKA POTWIERDZONA DOKUMENTACJĄ MEDYCZNĄ !!!

Link do grupy z licytacjami: https://www.facebook.com/groups/714691526148440/?ref=share 

Dzień dobry. Mam na imię Monika, mam obecnie 34 lata. Jestem mamą fantastycznego dzieciaczka, który jest całym moim światem. Jak każdy młody człowiek miałam plany, marzenia, które powoli realizowałam, wierząc, że w końcu uda się spełnić je wszystkie. Niestety w pewnym momencie życie napisało dla mnie swój własny scenariusz, który był daleki od tego co zamierzałam. Teraz mam nowe marzenia: powrót do zdrowia, samodzielność, normalne chodzenie i odzyskanie w jak największym stopniu mojego poprzedniego życia.

Część z Was zna mnie bardzo dobrze inni mniej albo wcale. Część z Was mnie lubi a część pewnie mniej, ale są takie momenty w życiu człowieka kiedy sympatie i antypatie odchodzą na dalszy plan. W moim życiu taki moment nastąpił w 2011 roku. To właśnie wtedy zdiagnozowano u mnie polineuropatię.
Przez chorobę moje funkcjonowanie jest coraz trudniejsze. Systematycznie korzystam z rehabilitacji szpitalnej i ambulatoryjnej lecz możliwość korzystania z zabiegów w ramach NFZ to kropla w morzu moich potrzeb. W miarę możliwości korzystam z prywatnych ośrodków, ale jest to dla mnie duże wyzwanie finansowe i mogę pozwolić sobie jedynie na kilka wizyt w roku. Dlatego zwracam się do Was z prośbą o pomoc bym mogła w dalszym ciągu rehabilitować się i wracać do zdrowia. Leczenie w specjalistycznym ośrodku rehabilitacji to ogromny koszt, kilkumiesięczny pobyt wyceniono na minimum 300 tysięcy złotych, na tą chwilę takich środków pieniężnych nie posiadam. Dodatkowo leki, suplementy, dojazdy, wizyty lekarskie i fizjoterapeutyczne, sprzęt rehabilitacyjny konieczny do kontynuacji leczenia w domu to dodatkowe koszty. Większość leków, które przyjmuję nie są refundowane. Bez Was nie dam rady w tej nierównej walce. Dla mnie każda złotówka jest na wagę złota.

Choroba pozbawiła mnie sprawności powodując niedowłady w różnych częściach ciała głównie ręce i nogi. Pozbawiła mnie pewnych rzeczy ale inne zyskałam. Przez chorobę poznałam multum wspaniałych ludzi, ujrzałam świat w innej perspektywie i zmieniły się moje priorytety. Jeszcze raz bardzo proszę  o pomoc i z góry dziękuję za każde wsparcie. 

Link do subkonta w fundacji gdzie również można przekazać grosik lub 1% podatku:  https://www.kawalek-nieba.pl/monika-matwiejczuk/


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Monika Matwiejczuk - awatar

  Monika Matwiejczuk

  17.02.2021
  17.02.2021

  .

  Zdjęcie aktualizacji 63 438

Komentarze


 • Licytacja- ciapki, Monika Zakręt - awatar

  Licytacja- ciapki, Monika Zakręt

  30.11.2022
  30.11.2022

  Dużo zdrowia ♥️

  • Monika Matwiejczuk - awatar

   Monika Matwiejczuk - Organizator zbiórki

   30.11.2022
   30.11.2022

   Dziękuję ♥️

 • Marta Krzymińska - awatar

  Marta Krzymińska

  10.11.2022
  10.11.2022

  Sesja sdjęciowa u P. Pyrzyńskiej

 • Kinga Kańduła - awatar

  Kinga Kańduła

  06.10.2022
  06.10.2022

  Wygrana sesja zdjęciowa

  • Monika Matwiejczuk - awatar

   Monika Matwiejczuk - Organizator zbiórki

   06.10.2022
   06.10.2022

   ❤️

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.09.2022
  12.09.2022

  Witam, polecam konsultacje z osobą, która zajmuje się biologia totalną.Podrawiam z czalego serca i zdrówka życzę😍❤️🙏

  • Monika Matwiejczuk - awatar

   Monika Matwiejczuk - Organizator zbiórki

   12.09.2022
   12.09.2022

   Dziękuję, można prosić o jakieś namiary.

 • Agata Laskowska - awatar

  Agata Laskowska

  10.08.2022
  10.08.2022

  Dużo zdrówka 🙂

  • Monika Matwiejczuk - awatar

   Monika Matwiejczuk - Organizator zbiórki

   10.08.2022
   10.08.2022

   Dziękuję ♥️

181 364 zł  z 300 000 zł (Cel)
Wpłaciło 985 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Matwiejczuk - awatar

Monika Matwiejczuk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 985

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anna Gołaszewska - awatar
Anna Gołaszewska
110
Monika Gąsiecka - awatar
Monika Gąsiecka
130
Iwona Rogowska licytacje - awatar
Iwona Rogowska licytacje
145
EWA NOWAKOWSKA, licytacja widelczyki - awatar
EWA NOWAKOWSKA, licytacja widelczyki
15
Barbara Orzechowska - awatar
Barbara Orzechowska
10
Barbara Orzechowska - awatar
Barbara Orzechowska
20
Barbara Orzechowska - awatar
Barbara Orzechowska
10
Licytacja Tort - awatar
Licytacja Tort
150
S.Olszowy Bieżnik świąteczny - awatar
S.Olszowy Bieżnik świąteczny
15

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij