Pomoc - ofiara pożaru Ciocia Ewa

81 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Piotr Wróblewski - awatar

Piotr Wróblewski

Organizator zbiórki

Kochani wierzę, że tak jak przy okazji ostatniej puszki Pana Prezydenta Adamowicza na rzecz WOŚP jesteśmy w stanie pomóc ofierze pożaru opisanego w tym artykule i na uwidocznionych zdjęciach. 27 stycznia miała miejsce tragedia, która pozbawiła dachu nad głową 10 osób w tym także dotknęło to samotną Kobietę, przyjaciółkę mojej Mamy i Matkę Chrzestną mojej Siostry. Ciocia na zdjęciu po lewej - obok mojej Mamy.  


Opisana Pani Ewa jest wieloletnią pielęgniarką ze stażem zdobywanym począwszy od lat 70.w Akademii Medycznej w Gdańsku na OIOM poprzez wieloletnią praktykę trwającą do dziś na terenie 22.Wojskowego Szpitala Uzdrowiskowego w Ciechocinku. Jak wiemy sytuacja pielęgniarek w tym kraju a tym bardziej samotnej Kobiety po 60tce, którą dotknęła taka tragedia nie jest czymś na co można sie przygotować, kiedy Twój dom i cały dobytek trawi ogień bez nadziei na przyszłość. Sądzę, że wspólnymi siłami , cegiełka po cegiełce naszych szczodrych serc nawet najmniejszą kwotą jesteśmy w stanie pomóc co udowodniliśmy niejednokrotnie. Pomóżcie proszę a zapewniam, że środki trafią do ww.Pani. Ciocia chciała zachować anonimowość, bo jak wiemy prawdziwa bieda się wstydzi, ale celem uwiarygodnienia zamieszczam pismo jakie otrzymała datowane na 31.01 br. z Ciechocińskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego. Jednocześnie trwa zbiórka na zrzutka.pl https://zrzutka.pl/ciechocinek-pomoc-dla-ofiary-pozaru  o której wspominam w zamieszczonym wideo, natomiast dopełniamy także procedur weryfikacyjnych. Ciocia nie umie korzystać z MMSów ani skanera, więc proces jest wydłużony ale na bieżąco uzupełniamy dane także jak niżej.  Wierzę, że każda najmniejsza kwota ma znaczenie aby pomóc w obliczu tak niewyobrażalnego nieszczęścia.


Poniżej link do opisanej historii oraz zdjęcia pochodzące z poniższego serwisu a także pismo jakie otrzymała Ciocia


https://ciechocinek.biz/pl/11_wiadomosci/1651_kolejny_po_ar_w_ciechocinku.html#

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
81 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Piotr Wróblewski - awatar

Piotr Wróblewski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Adam - awatar
Adam
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij