Zbiórka Pomoc - ofiara pożaru Ciocia Ewa - miniaturka zdjęcia

Pomoc - ofiara pożaru Ciocia Ewa

Pomoc - ofiara pożaru Ciocia Ewa

81 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać teraz
 
Piotr Wróblewski - awatar

Piotr Wróblewski

Organizator zbiórki

Kochani wierzę, że tak jak przy okazji ostatniej puszki Pana Prezydenta Adamowicza na rzecz WOŚP jesteśmy w stanie pomóc ofierze pożaru opisanego w tym artykule i na uwidocznionych zdjęciach. 27 stycznia miała miejsce tragedia, która pozbawiła dachu nad głową 10 osób w tym także dotknęło to samotną Kobietę, przyjaciółkę mojej Mamy i Matkę Chrzestną mojej Siostry. Ciocia na zdjęciu po lewej - obok mojej Mamy.  


Opisana Pani Ewa jest wieloletnią pielęgniarką ze stażem zdobywanym począwszy od lat 70.w Akademii Medycznej w Gdańsku na OIOM poprzez wieloletnią praktykę trwającą do dziś na terenie 22.Wojskowego Szpitala Uzdrowiskowego w Ciechocinku. Jak wiemy sytuacja pielęgniarek w tym kraju a tym bardziej samotnej Kobiety po 60tce, którą dotknęła taka tragedia nie jest czymś na co można sie przygotować, kiedy Twój dom i cały dobytek trawi ogień bez nadziei na przyszłość. Sądzę, że wspólnymi siłami , cegiełka po cegiełce naszych szczodrych serc nawet najmniejszą kwotą jesteśmy w stanie pomóc co udowodniliśmy niejednokrotnie. Pomóżcie proszę a zapewniam, że środki trafią do ww.Pani. Ciocia chciała zachować anonimowość, bo jak wiemy prawdziwa bieda się wstydzi, ale celem uwiarygodnienia zamieszczam pismo jakie otrzymała datowane na 31.01 br. z Ciechocińskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego. Jednocześnie trwa zbiórka na zrzutka.pl https://zrzutka.pl/ciechocinek-pomoc-dla-ofiary-pozaru  o której wspominam w zamieszczonym wideo, natomiast dopełniamy także procedur weryfikacyjnych. Ciocia nie umie korzystać z MMSów ani skanera, więc proces jest wydłużony ale na bieżąco uzupełniamy dane także jak niżej.  Wierzę, że każda najmniejsza kwota ma znaczenie aby pomóc w obliczu tak niewyobrażalnego nieszczęścia.


Poniżej link do opisanej historii oraz zdjęcia pochodzące z poniższego serwisu a także pismo jakie otrzymała Ciocia


https://ciechocinek.biz/pl/11_wiadomosci/1651_kolejny_po_ar_w_ciechocinku.html#

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
81 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać teraz
 
Piotr Wróblewski - awatar

Piotr Wróblewski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Adam - awatar
Adam
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij