Zbiórka Turnus rehabilitacyjny dla Bartu - zdjęcie główne

Turnus rehabilitacyjny dla Bartu

2 506 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 37 osób
Ewa Goldschmidt Aleksandrzak - awatar

Ewa Goldschmidt Aleksandrzak

Organizator zbiórki

Witam jestem Mamą 7 letniego Bartusia.

Na pierwszy rzut oka Bartuś nie wygląda z iloma schorzeniami się zmaga . Jak tylko możemy staramy się ułatwić rozwój poprzez rehabilitacje. W tym celu naszym i Bartusia marzeniem jest wyjazd na turnus rehabilitacyjny, który poprawi jego komfort życia i mamy nadzieje że zrobi kilka kolejnych kroków w przód.

Bartuś choruje na zespół ekstremalnego bólu (ma kilka a nawet kilkanaście bólów głowy i twarzy w ciągu doby) Bartek ma wszczepiony rozrusznik serduszka do tego doszły problemy z brzuszkiem.

Bartuś lubi oglądać i poznawać zwierzęta i dinozaury. Lubi chodzić do zoo jak grać w gry i układać klocki lego.

Z całego serca prosimyo wsparcie i udostępnianie naszej zbiórki.

Dziękujemy Rodzice Bartusia.

Aktualizacje


 • Ewa Goldschmidt Aleksandrzak - awatar

  Ewa Goldschmidt Aleksandrzak

  04.08.2019
  04.08.2019

  Chcielibyśmy podziękować Państwu za okazaną pomoc w sfinansowaniu turnus rehabilitacyjnego dla Naszego synka Bartusia . Rehabilitację są niezbędne do prawidłowego rozwoju i nadganianiu rówieśników gdyż Bartuś w kilku sferach posiada braki . Niewiele brakuje na zrealizowanie dwu tygodniowego turnus. Z góry dziękujemy za okazaną szczodrość.
  Rodzice Bartusia😘❤

Komentarze


 • Karol Pod Pod - awatar

  Karol Pod Pod

  04.08.2019
  04.08.2019

  :* Bartuś wypoczywaj i dzielnie ćwicz :**

 • Karolina Podgórska - awatar

  Karolina Podgórska

  04.08.2019
  04.08.2019

  <3

 • Karolina Podgórska - awatar

  Karolina Podgórska

  04.08.2019
  04.08.2019

  Bartuś powodzenia na turnusie. Pracuj dzielnie i odpoczywaj wśród szumu fal. Ściskamy z Oliwka :*

 • Karol Pod Pod - awatar

  Karol Pod Pod

  04.08.2019
  04.08.2019

  Nigdy nie traccie nadziejii ;) pamiętajcie, że macie wsparcie niewielu osób ale są to osoby które szczerze są z Wami sercem :*

 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  03.08.2019
  03.08.2019

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

2 506 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 37 osób
Ewa Goldschmidt Aleksandrzak - awatar

Ewa Goldschmidt Aleksandrzak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 37

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Milena Borkowska - awatar
Milena Borkowska
50
Joanna Kozłowska - awatar
Joanna Kozłowska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Krzysztof Aleksandrzak - awatar
Krzysztof Aleksandrzak
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Karol Pod Pod - awatar
Karol Pod Pod
100
Karolina Podgórska - awatar
Karolina Podgórska
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij