Niestety, wpłata na tę zbiórkę nie jest już możliwa.

Basia, Kasia i Asia to bezdomne kocie dziewczynki, które odłowiłyśmy w lipcu z krzaków, mieszkały tam ze swoją mamusią Zosią.

Była jeszcze Stokrotka, która umarła😿 mając tylko 8 tygodni😿

Od samego początku walczę o życie i zdrowie tych kociąt, Stokrotka umierała mi na rękach w drodze do weterynarza.
Za tydzień zaczęłam walkę o życie Basi, która zachorowała na Panleukopenię, wszystkie kociaki, mamusia, kotki w domu musiały dostać surowicę. Z Basią było ciężko.
Basia ważyła wtedy zaledwie 500gram, maleńka kruszynka, z ogromną wolą walki o życie.



Basia wygrała walkę i żyje ❤️ lecz nadal choruje.
Kasia rowniez choruje, koci katar, zapalenie oskrzeli, zapalenie spojówek. Kasia przyjmuje sterydy i również musi być suplementowana.

Conajmnuej raz w tygodniu odwiedzamy lecznicę, jeździmy 50km w jedną stronę.
Najzdrowszą z koteczek jest Asia, której już szukamy dobrego domku❤️
Edit. Asia już zamieszkała w cudownym domku😊❤️

Koteczki byly bardzo zarobaczone, zapchlone, chude i głodne.
Muszą być suplementowane preparatami odpornościowymi, witaminanami, probiotykami.
Stworzyłam im dom tymczasowy, leczę od samego początku, dlatego proszę o pomoc dla kocich bezdomnaiaczkow na dalsze leczenie, suplementy, karmę, żwirek, szczepienia i testy❤️
Dziewczynki rosną, oswajają się gdy wyzdrowieją będziemy szukać dobrych domków❤️❤️❤️ ich mamusi również❤️
Edit. Basia i mamusia Zosia zamieszkały wspólnie w nowym domku 😊❤️.





Dziękujemy❤️
Ania
Dokumentacja maluszków⬇️⬇️⬇️
Edit.17 Kasia już po kastracji😊

Edit 16. Kontrola Kasi, Kasia przyjęła pierwszą dawkę Zylexis, następne2 dawki według schematu.




Edit. 15 Kontrola Kasi, odstawiamy steryd i maść do oczu, natomiast oczka zakrapiamy kropelkami nawilżającymi.
W zaleceniu 3 dawki Zylexis na odporność tydzień od ostatniej dawki sterydu.





Edit.14 Smarujemy Kasi oczka 5x dziennie, Kasia jest dzielna i grzecznie leży🥰 za niedługo jedziemy do kontroli.


Edit.13 Jedziemy na wycieczkę, na wycieczkę do weta niestety. Kasia źle się czuje, zapalenie spojówek nie odpuszcza, ma powiększone węzły, nadal słychać szmery w oskrzelach, kontynuujemy podawanie sterydu😔⬇️




Edit.12 Szczepimy drugą dawką pchełkę Basię😊⬇️



Edit.11 Zakrapiamy oczka 5xdziennie🙂

Edit.10 Kasia ma zapalenie spojówek, dostała kropelki, kontynuujemy podawanie sterydu.

Basia przyjęła trzecią dawkę Zylexis na odporność.






Edit.9 Zakrapiamy oczka kropelkami, Basia jest bardzo dzielna😊⬇️

Edit.8 Basia kolejny raz złapała infekcje, ropne zapalenie spojówek😌 musimy zakrapiać oczka 5xdziennie, podawac syropek. Basia otrzymala pierwsza dawkę Zylexis na odporność ⬇️





Edit.7 Asia, Basia i Kasia kolejny raz na wizycie, Kasia kontynuacja sterydu, szmery w oskrzelach nadal są słyszalne. Asia test Fiv/felv, Basia kontrola⬇️





Edit.6 U Basi pojawiła się trzecia powieka, Basia musi być kolejny raz odrobaczona i nadal suplementowana.⬇️



Kasia kontrola, kontynuacja antybiotykoterapii, oraz sterydu na zapalenie oskrzeli ⬇️



Edit.5 Kasia ma zapalenie oskrzeli😌⬇️







Edit. 4 Szczepimy Asię i Basię😊 Kasi niestety nie możemy zaszczepić bo choruje😌⬇️


Szczepimy kochaną mamusię Zosię⬇️


Edit. 3 Kasia źle się czuje, jedziemy do weta😌⬇️





Edit 2. Kasia ma koci katar😌⬇️


Edit. 1 Tydzień po odłowieniu maluszków zaczęła się walka o życie i zdrowie Basi, u której stwierdzono Panleukopenię😌 Basia była maleńka, ważyła jedynie 500gram. Wszystkie kotki w domu otrzymały surowicę. Dokumentacja ⬇️









Wizyta następnego dnia, Basia i reszta kotków na podanie surowicy⬇️




Była jeszcze Stokrotka💔, która umarła dwa dni po odłowieniu, umierała w drodze do weterynarza😪 miała tylko 8tygodni😪⬇️


Dziękujemy za wsparcie ❤️
Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Wpłata nie jest możliwa po końcu zbiórki.
Zrób jeszcze jeden mały krok.
Nawet 1 zł może pomóc!

Joanna Kępka
Trzymam kciuki za kocinki
Anna Richter - Organizator zbiórki
Od Basi i Kasi❤️🩷❤️