Sandra Żmudzińska
Kochani, wszystkim tym którzy wspierali naszą Mamusię w tym bardzo ciężkim czasie chcieliśmy bardzo podziękować za wszystkie wpłaty, za słowa wsparcia, za pomoc, za obecność. Z pieniążków jakie zostały ze zbiórki zamówiliśmy piękny wieniec, oraz oprawę muzyczną w jej ostatniej drodze. Z całego serca dziękujemy 🫶 Oby dobro jakie daliście, wróciło do Was z podwójną siłą ❤️







Krzysztof Tkaczyk
Jesteśmy z Wami, Mała.
Sandra Żmudzińska - Organizator zbiórki
Dziękujemy za tak duże wsparcie, jesteśmy bardzo wdzięczni.