Niestety, wpłata na tę zbiórkę nie jest już możliwa.

Kochani....
bardzo Was proszę o wsparcie finansowe. Kwota niewielka , aczkolwiek nieosiągalna dla mojej znajomej. Przy generalnych porządkach jej mieszkania okazało się , że w kuchni są prusaki ;-( Bez dezynsekcji nie jest realnym by mogła przebywać w obecnym miejscu, a na dokładkę,nie ma się gdzie podziać .
Każda złotówka jest ważna . Im szybciej uzbieramy tą kwotę, tym szybciej będzie dla niej możliwość planowania zbliżających się Świąt dla niej samej i dla jej dzieci.
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Wpłata nie jest możliwa po końcu zbiórki.
Zrób jeszcze jeden mały krok.
Nawet 1 zł może pomóc!
