Zbiórka Na pomoc bezdomniaczkom! - zdjęcie główne

Na pomoc bezdomniaczkom!

651 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób
Aga Werner - awatar

Aga Werner

Organizator zbiórki

Kochani! Nigdy nie proszę o pomoc, ale nie mam wyjścia :( pod opieką mam obecnie 10 bezdomnych kotów, które jeden sąsiad zgodził się trzymać u siebie w szopie - 2 wykastrowane kocurki, jedna kotka i jej mioty (będą wykastrowane z pomocą fundacji).

Dzisiaj doszedł mi nowy "problem" - dwa kocurki, bytujące niedaleko mnie :( udało mi się dowiedzieć, że mają schronienie w piwnicy jednej pani i są wykastrowane. Niestety na tym dobre wieści się kończą - najprawdopodobniej zmarła pani, która je karmiła. Miseczki od tygodni stoją brudne, zakurzone i co gorsza - puste. Kotki są wygłodzone, brudne, z odbarwionym futerkiem, zarobaczone, przestraszone, a jednocześnie tak głodne, że podchodzą na bezpieczną odległość prosząc o jedzenie.

A tego nie ma... bo nie mam już na nie środków. Nie jestem w stanie wykarmić tyle kotów z własnej kieszeni. Trochę pomaga nam schronisko, ale jedzenie, które dostajemy od nich, starcza na kilka dni - nie wykarmię 12 kotów jednym małym workiem suchej karmy. To, co mi zostało, starczy ledwie na weekend.

Dlatego proszę o pomoc w zabezpieczeniu kociaków chociaż na kilka tygodni. Zbiórka prowadzona jest na dwa kocurki ze zdjęć, oraz ich odrobaczenie. W późniejszym czasie może również uda się je złapać i zabrać do weta na przegląd. W tej chwili najważniejsze jest to, by nie głodowały. Wrzucę wszystkie rozliczenia/faktury + zdjęcia zakupionej karmy na bieżąco. Pomóżcie mi pomagać - sama nie dam rady. 

Komentarze


 • Beata Misztela - awatar

  Beata Misztela

  28.07.17
  28.07.17

  Wpłacone.Trzymam kciuki

  • Aga Werner - awatar

   Aga Werner - Organizator zbiórki

   29.07.17
   29.07.17

   Dziękuję! ♥

651 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób
Aga Werner - awatar

Aga Werner

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 21

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Asia - awatar
Asia
50
Jolanta Majowska - awatar
Jolanta Majowska
10
Slawomir Krawczuk - awatar
Slawomir Krawczuk
50
Zofia - awatar
Zofia
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Natt - awatar
Natt
10
Beata Misztela - awatar
Beata Misztela
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij