Zbiórka Na pomoc bezdomniaczkom! - zdjęcie główne

Na pomoc bezdomniaczkom!

651 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób
Aga Werner - awatar

Aga Werner

Organizator zbiórki

Kochani! Nigdy nie proszę o pomoc, ale nie mam wyjścia :( pod opieką mam obecnie 10 bezdomnych kotów, które jeden sąsiad zgodził się trzymać u siebie w szopie - 2 wykastrowane kocurki, jedna kotka i jej mioty (będą wykastrowane z pomocą fundacji).

Dzisiaj doszedł mi nowy "problem" - dwa kocurki, bytujące niedaleko mnie :( udało mi się dowiedzieć, że mają schronienie w piwnicy jednej pani i są wykastrowane. Niestety na tym dobre wieści się kończą - najprawdopodobniej zmarła pani, która je karmiła. Miseczki od tygodni stoją brudne, zakurzone i co gorsza - puste. Kotki są wygłodzone, brudne, z odbarwionym futerkiem, zarobaczone, przestraszone, a jednocześnie tak głodne, że podchodzą na bezpieczną odległość prosząc o jedzenie.

A tego nie ma... bo nie mam już na nie środków. Nie jestem w stanie wykarmić tyle kotów z własnej kieszeni. Trochę pomaga nam schronisko, ale jedzenie, które dostajemy od nich, starcza na kilka dni - nie wykarmię 12 kotów jednym małym workiem suchej karmy. To, co mi zostało, starczy ledwie na weekend.

Dlatego proszę o pomoc w zabezpieczeniu kociaków chociaż na kilka tygodni. Zbiórka prowadzona jest na dwa kocurki ze zdjęć, oraz ich odrobaczenie. W późniejszym czasie może również uda się je złapać i zabrać do weta na przegląd. W tej chwili najważniejsze jest to, by nie głodowały. Wrzucę wszystkie rozliczenia/faktury + zdjęcia zakupionej karmy na bieżąco. Pomóżcie mi pomagać - sama nie dam rady. 

Komentarze


 • Beata Misztela - awatar

  Beata Misztela

  28.07.2017
  28.07.2017

  Wpłacone.Trzymam kciuki

  • Aga Werner - awatar

   Aga Werner - Organizator zbiórki

   29.07.2017
   29.07.2017

   Dziękuję! ♥

651 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób
Aga Werner - awatar

Aga Werner

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 21

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Asia - awatar
Asia
50
Jolanta Majowska - awatar
Jolanta Majowska
10
Slawomir Krawczuk - awatar
Slawomir Krawczuk
50
Zofia - awatar
Zofia
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Natt - awatar
Natt
10
Beata Misztela - awatar
Beata Misztela
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij