Zbiórka Cena życia czarnego kocura - zdjęcie główne

Cena życia czarnego kocura

1 000 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 37 osób
Aleksandra Snoch - awatar

Aleksandra Snoch

Organizator zbiórki

Spójrz w oczy starego, chorego kota i powiedz mu , że nie warto...
Nie zawsze jest za co, ale zawsze warto i po raz kolejny podjęłyśmy walkę , ale bez waszej pomocy nie będziemy wstanie zapłacić za  ratowanie jego życia i z całego serca prosimy o złotówkę dla tego schorowanego staruszka. 

Zaginione/znalezione/uratowane zwierzęta - Turek i okolice to strona prowadzona przez grupę przyjaciół , którym los zwierząt nie jest obojętny. Prowadzimy dom tymczasowy dla wszystkich zwierząt, w którym są otoczone miłością, mają zapewnioną opiekę weterynaryjną i pełne miski. Nie wybieramy między zdrowym a chorym, młodym a starym - jeśli na naszej drodze pojawi się potrzebujące zwierze zrobimy wszystko aby uzyskał pomoc i znalazł się w bezpiecznym miejscu. Zawsze walczymy o każde życie. Zwierzęta , które do nas trafiają rzadko są zdrowe. Utrzymujemy, diagnozujemy , leczymy , kastrujemy z darowizn wspaniałych ludzi, którym los zwierząt nie jest obojętny.

Kot, którego widzicie na zdjęciu trafił pod naszą opiekę 10 października.
Po trzech dniach w szpitalu mamy do zapłacenia już 282 zł, a to dopiero początek walki o zdrowie tego kota. Kiedy zobaczyłyśmy go po raz pierwszy pękło nas serce. Potrzebował natychmiastowej pomocy i tak został naszym podopiecznym. Kocur trafił do lecznicy silnie odwodniony i osłabiony. Na jego skórze było tysiące wszołów i pcheł. Aby skutecznie zwalczyć inwazję robactwa, konieczne było zgolenie sierści. 

Wykonane zostały badania krwi, USG wątroby i nerek. Ogromnym szokiem jest to, że ten kot jeszcze żyje - w jego krwi nie ma czerwonych krwinek !! Dodatkowo wątroba i nerki nie wyglądają dobrze, zostaną zrobione kolejne badania aby ustalić co jest nie tak. Na dniach zostaną wykonane testy na FIV i FELV. Będziemy na bieżąco informować o stanie zdrowia czarnego staruszka. 

Nie, to nie łupież - to wszoły..

DIAGNOSTYKA I LECZENIE :


USG :

WYNIKI KRWI :

Jakby tego było mało, trafił do nas 6 tygodniowy kociak z ulicy. Chory na koci katar, zapchlony, ze świerzbem, brudny i śmierdzący. Co robiło kocie dziecko na środku drogi ? - możemy się tylko domyślić... 

Tyle kocich nieszczęść i znowu wpadamy w długi. Potrzebujemy pomocy w opłaceniu leczenia naszych nowych podopiecznych. Błagamy o wsparcie, w was cała nadzieja. Nie pozwólmy czarnemu umrzeć w szpitalnej klatce.
Dziękujemy za wszystkie wpłaty i udostępnienia. Jesteście wspaniali !!

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    13.10.2019
    13.10.2019

    Dużo zdrowia!

1 000 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 37 osób
Aleksandra Snoch - awatar

Aleksandra Snoch

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 37

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
29
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Patrycja - awatar
Patrycja
5
Monia - awatar
Monia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Kinga - awatar
Kinga
20
AnnaM - awatar
AnnaM
10
Dorota o. - awatar
Dorota o.
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Justyna - awatar
Justyna
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij