Zbiórka Cena życia czarnego kocura - zdjęcie główne

Cena życia czarnego kocura

1 000 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 37 osób
Aleksandra Snoch - awatar

Aleksandra Snoch

Organizator zbiórki

Spójrz w oczy starego, chorego kota i powiedz mu , że nie warto...
Nie zawsze jest za co, ale zawsze warto i po raz kolejny podjęłyśmy walkę , ale bez waszej pomocy nie będziemy wstanie zapłacić za  ratowanie jego życia i z całego serca prosimy o złotówkę dla tego schorowanego staruszka. 

Zaginione/znalezione/uratowane zwierzęta - Turek i okolice to strona prowadzona przez grupę przyjaciół , którym los zwierząt nie jest obojętny. Prowadzimy dom tymczasowy dla wszystkich zwierząt, w którym są otoczone miłością, mają zapewnioną opiekę weterynaryjną i pełne miski. Nie wybieramy między zdrowym a chorym, młodym a starym - jeśli na naszej drodze pojawi się potrzebujące zwierze zrobimy wszystko aby uzyskał pomoc i znalazł się w bezpiecznym miejscu. Zawsze walczymy o każde życie. Zwierzęta , które do nas trafiają rzadko są zdrowe. Utrzymujemy, diagnozujemy , leczymy , kastrujemy z darowizn wspaniałych ludzi, którym los zwierząt nie jest obojętny.

Kot, którego widzicie na zdjęciu trafił pod naszą opiekę 10 października.
Po trzech dniach w szpitalu mamy do zapłacenia już 282 zł, a to dopiero początek walki o zdrowie tego kota. Kiedy zobaczyłyśmy go po raz pierwszy pękło nas serce. Potrzebował natychmiastowej pomocy i tak został naszym podopiecznym. Kocur trafił do lecznicy silnie odwodniony i osłabiony. Na jego skórze było tysiące wszołów i pcheł. Aby skutecznie zwalczyć inwazję robactwa, konieczne było zgolenie sierści. 

Wykonane zostały badania krwi, USG wątroby i nerek. Ogromnym szokiem jest to, że ten kot jeszcze żyje - w jego krwi nie ma czerwonych krwinek !! Dodatkowo wątroba i nerki nie wyglądają dobrze, zostaną zrobione kolejne badania aby ustalić co jest nie tak. Na dniach zostaną wykonane testy na FIV i FELV. Będziemy na bieżąco informować o stanie zdrowia czarnego staruszka. 

Nie, to nie łupież - to wszoły..

DIAGNOSTYKA I LECZENIE :


USG :

WYNIKI KRWI :

Jakby tego było mało, trafił do nas 6 tygodniowy kociak z ulicy. Chory na koci katar, zapchlony, ze świerzbem, brudny i śmierdzący. Co robiło kocie dziecko na środku drogi ? - możemy się tylko domyślić... 

Tyle kocich nieszczęść i znowu wpadamy w długi. Potrzebujemy pomocy w opłaceniu leczenia naszych nowych podopiecznych. Błagamy o wsparcie, w was cała nadzieja. Nie pozwólmy czarnemu umrzeć w szpitalnej klatce.
Dziękujemy za wszystkie wpłaty i udostępnienia. Jesteście wspaniali !!

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    13.10.2019
    13.10.2019

    Dużo zdrowia!

1 000 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 37 osób
Aleksandra Snoch - awatar

Aleksandra Snoch

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 37

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
29
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Patrycja - awatar
Patrycja
5
Monia - awatar
Monia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Kinga - awatar
Kinga
20
AnnaM - awatar
AnnaM
10
Dorota o. - awatar
Dorota o.
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Justyna - awatar
Justyna
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij