Zbiórka Daisy - porzucona i w ciąży - zdjęcie główne

Daisy - porzucona i w ciąży

1 400 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Zdjęcie opisu zbiórki Daisy - porzucona i w ciąży

Daisy - suczka znaleziona na trawniku

Mieszkańcy Mińska widzieli jak suczka błąka się tygodniami po okolicznym osiedli i często leży na trawie. Bawiła się z psami, ludzi się trochę bała, ale poczęstunek chętnie przyjmowała.

Niestety sunia wyraźnie zaniemogła i przerażone, że mogła dopaść ją babeszjoza, zadziałałyśmy.
Tego samego dnia późnym wieczorem trafiła do całodobowej kliniki. Dostała na imię Daisy. 
Sunia dostała antybiotyki, została wstępnie zbadana. Do dalszej diagnostyki pozostawał guz na listwie mlecznej.

Zdjęcie opisu zbiórki Daisy - porzucona i w ciąży

USG wykazało, że sunia jest w ciąży

Jeszcze następnego dnia poddano ją kastracji aborcyjnej. Guz okazał się na szczęście "tylko" zmianą zapalną do dalszej obserwacji.

A teraz konkrety.
Gdyby sunia nie trafiła do nas, pewnie w końcu zostałaby złapana i pojechałaby do Radys - schroniska znanego w całej Polsce, ale nie z powodu tego, jak w dobrych warunkach żyją tam zwierzęta. Sporo osób nam kibicowało i pisało, że widziało sunię. Kochani, potrzebujemy Waszej pomocy! Koszt utrzymania suni w hotelu to ok 420 zł. Koszt w lecznicy dotyczy kwot znacznie wyższych.

W tej chwili mamy ok. 300 zł deklaracji stałych na sunię - kto jeszcze się dołoży?

Zdjęcie opisu zbiórki Daisy - porzucona i w ciąży

Komentarze


 • Lusia - awatar

  Lusia

  30.07.2016
  30.07.2016

  szukaj swego człowieka

 • Lusia - awatar

  Lusia

  04.07.2016
  04.07.2016

  kochana sunia

 • Lusia - awatar

  Lusia

  01.07.2016
  01.07.2016

  szukamy domu

 • Lusia - awatar

  Lusia

  06.06.2016
  06.06.2016

  szukamy domu maleńka

1 400 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób

Wpłaty: 12

Lusia - awatar
Lusia
200
Lusia - awatar
Lusia
165
Olga - awatar
Olga
30
Patrycja - awatar
Patrycja
5
Lusia - awatar
Lusia
200
Lusia - awatar
Lusia
260
Sylwia - awatar
Sylwia
20
Katarzyna - awatar
Katarzyna
20
Lusia - awatar
Lusia
260
Lusia - awatar
Lusia
110

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij