Zbiórka Leczenie Darii Jaguś - zdjęcie główne

Leczenie Darii Jaguś

4 962 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 68 osób
San Sebastian - awatar

San Sebastian

Organizator zbiórki

Wraz z Tomaszem Gaborem, chłopakiem Darii jesteśmy organizatorami zbiórki dla obłożnie chorej Darii Jaguś. Ma dopiero 34 lata, a od 8 lat Daria zmaga się z jedną z najbardziej złośliwych chorób jaką jest toczeń. Do chwili obecnej nie wiadomo dokładnie co ją wywołuje, wiadomo natomiast, że organizm zaczyna atakować sam siebie, uszkadza nerki, serce, płuca i inne narządy. Sytuacja jest przerażająca - zdiagnozowany jest m. in.: ropień lewej półkuli mózgowej, toczeń, osteoporoza, naczyniak płaski twarzy.

W ostatnim tygodniu zdiagnozowana została szybko postępująca zaćma prawego oka, która bez błyskawicznej interwencji operacyjnej doprowadzi do całkowitej utraty wzroku.  Daria nie widzi aktualnie na lewe oko. Krajowa służba zdrowia wyznaczyła absurdalny termin operacji na przyszły rok... będzie za późno. Ratunkiem pozostaje prywatne leczenie - operacja w klinice w Czechach. 

Zwracamy się do Wszystkich o wsparcie oraz udostępnienie zbiórki, liczy się każdy dzień. Daria mimo katastrofalnej sytuacji cały czas pozostaje przytomna, widzi i kontaktuje, psychikę ma twardą, to ją trzyma przy życiu i cały czas ma nadzieję... pomóżmy!!!

 Wszelkie zebrane środki, które będą przewyższać koszt operacji wraz z transportem zostaną przekazane na bieżące leczenie Darii - zakup pieluch, lekarstw itp..

Aktualizacje


 • San Sebastian - awatar

  San Sebastian

  17.08.2018
  17.08.2018

  Stała się rzecz niewyobrażalna i niepojęta. W dniu dzisiejszym zmarł Tomasz Gabor... ;(((((((((((((((((((

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.07.2018
  19.07.2018

  Wytrwałości !

 • Adam Leszczak - awatar

  Adam Leszczak

  19.07.2018
  19.07.2018

  Trzymam kciuki

 • Maja - awatar

  Maja

  19.07.2018
  19.07.2018

  Daria zdrowia 💪

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.07.2018
  18.07.2018

  Życzę dużo dużo zdrowia Daria. Pozdrawiam. E.

 • DekorHome.pl - awatar

  DekorHome.pl

  18.07.2018
  18.07.2018

  Zdrowia!!!

4 962 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 68 osób
San Sebastian - awatar

San Sebastian

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 68

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Tomasz Gołaszewski - awatar
Tomasz Gołaszewski
30
Anna Paciej - awatar
Anna Paciej
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kama - awatar
Kama
200
domi - awatar
domi
100
Von Ciachov - awatar
Von Ciachov
300
Anna Nita - awatar
Anna Nita
30
Marta Rumik - awatar
Marta Rumik
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij