Zbiórka Skazane na śmierć?? - zdjęcie główne

Skazane na śmierć??

205 zł  z 200 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób

Malutkie, parodniowe i przerażająco samotne w gąszczu trawy.. Taki kiepski start w życie miały te cztery malutkie kuleczki. Nie wiemy co stało się z kocią mamą , ale wiemy co stałoby się z maluszkami, gdyby ktoś się nad nimi nie pochylił - dziękujemy za reakcję <3

Małe , bezbronne ślepaczki umierałyby powolną i potworną śmiercią głodową albo stałyby się kolacją większych zwierzaków.

Czy jednak znalezione znaczy uratowane? Najłatwiejszym wyjściem jest uśpienie miotu. Bo jest ślepy, bo te małe,puszyste kuleczki nie otworzyły na czas oczek. Jednak czy to powinno być wyznacznikiem prawa do przeżycia?

Nie dla nas. Kotusie są pod troskliwą opieką i dzielnie piją zastępcze mleczko <3

Bardzo serdecznie prosimy Was o wsparcie Kochani! Pomóżcie nam wykarmić małe głodomorki i zakupić zbawienne mleko dla kociąt <3 Każda najmniejsza nawet wpłata to jeden posiłek dla wołających o jedzonko pysiów :) 

Napełnij butelkę ;) 

205 zł  z 200 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób

Wpłaty: 10

Kochajmy zwierzaki - awatar
Kochajmy zwierzaki
20
Sandra - awatar
Sandra
30
Grażyna Szymczyk - awatar
Grażyna Szymczyk
20
Magda - awatar
Magda
10
Anna Gnieciecka - awatar
Anna Gnieciecka
20
Patrycja - awatar
Patrycja
20
Małgosia - awatar
Małgosia
30
Oliwia - awatar
Oliwia
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Viola - awatar
Viola
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij