Zbiórka Na operację potrąconego Gacka - zdjęcie główne

Na operację potrąconego Gacka

3 124 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 83 osoby
Dorota Nowakowska - awatar

Dorota Nowakowska

Organizator zbiórki

Dzisiaj jadąc samochodem zobaczyłam leżącego na poboczu małego psiaka dygoczącego z zimna (strasznie padało ) i nie ruszającego się . Jestem jak to moja mama mówi „psiarą” więc nie mogłam go tak zostawić . Zatrzymałam się i okazało się, psiak jest zakrwawiony , miał duża ranę na nóżce i ledwo oddychał:(. Zabrałam go do samochodu i zawiozłam do Centrum Zdrowia Małych Zwierząt w Gorzowie gdzie udzielono mu pierwszej pomocy. Pies nie ma właściciela więc teraz klinika czeka na decyzję Urzędu w Gorzowie czy znajdą się pieniądze na leczenie a szansa jest znikoma ponieważ operacja i rehabilitacja psiaka będzie kosztowna . Przed chwilą otrzymałam informację, iż psiak został potrącony prze samochód i ma złamane obie tylne łapki w tym jedna ze skomplikowanym złamaniem . Wstępne koszty zostały przez weterynarza oszacowane na 3tys. Proszę wszystkich zwierzolubów i pomoc w uzbieraniu potrzeby na uratowanie psiaka - jeśli nie znajda się pieniążki piesek zostanie uśpiony :(:(. 

Aktualizacje


 • Dorota Nowakowska - awatar

  Dorota Nowakowska

  09.10.2019
  09.10.2019

  W załączeniu rozliczenie pierwszej części leczenia. Gacek zrobił już pierwsze kilkanaście kroczków wczoraj:). Dziękuję wszystkim za okazane serca i trzymajcie kciuki bo jeszcze długa droga do całkowitej sprawności i dalsze leczenie czeka Gacka.

  Zdjęcie aktualizacji 38 243

Komentarze


 • Igaa - awatar

  Igaa

  01.10.2019
  01.10.2019

  💗

3 124 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 83 osoby
Dorota Nowakowska - awatar

Dorota Nowakowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 83

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Arek Bora - awatar
Arek Bora
50
Michał Adamkiewicz - awatar
Michał Adamkiewicz
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marta Zguczyńska - awatar
Marta Zguczyńska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Jarek Maj - awatar
Jarek Maj
100
Małgorzata Jodczyk - awatar
Małgorzata Jodczyk
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij