Zbiórka Pseudo zniszczyło im zdrowie :( - zdjęcie główne

Pseudo zniszczyło im zdrowie :(

2 292 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 56 osób
Labradory.info - awatar

Labradory.info

Organizator zbiórki


W tym roku wysyp suczek, które były zapładniane na potęgę, to katastrofa. Katastrofa, którą powodują ludzie rządni pieniądza za wszelką cenę. 

Mimo, że staramy się pomagać jak najwięcej i jak największej ilości psom w potrzebie, to niestety teraz stajemy przed kolejną ścianą. 

Suczki, matki wielu szczeniąt, zniszczone do granic możliwości, wypłukały nasze zasoby finansowe, które normalnie powinny starczy na dłużej :( 

Nie żałujemy pomocy żadnej z nich i cieszymy się, że dzięki temu, że są z nami, kolejnych psów rozmnażanych dla pieniędzy będzie choćby o 1% mniej. 

Jest nam niezmiernie głupio, ale musimy prosić Was o każde, choćby najmniejsze wsparcie. 

Wrzesień to czas zabiegów, bardzo poważnych operacji, które ratują życie i wydłużają je, oraz takich, które poprawiają komfort życia zniszczonych przez nieodpowiedzilanych ludzi psów. 

Opiszemy kilka naszych podpiecznych, aby było jasne, że to co robimy, to nie zabawa w pomaganie, a poważne decyzje, odpowiedzialność za żywą istotę, poprawianie jakości życia, wydłużanie życia, przywracanie wiary w to, że człowiek dla nich, to nie tylko zło :( 

Mira

Jakiś tydzien temu pierwszy raz wyszła zza krat jakiegoś kojca, stodoły, czy coś w tym guście. Wystraszona, nieznająca niczego, uciekająca wzrokiem, trzęsąca się na każdy dotyk. Mira dopiero zaczęła nowe życie i doprowadzenie jej do normalnego stanu psychicznego jeszcze potrwa. Siedzi w łazience całymi dniami, a pierwsze dni robiła pod siebie, bo spaceru nie zna... żyła przecież całe życie w zamknięciu wsród swoich odchodów... U Miry dodatkowo wykryto nadczynność nadnerczy, co może wskazywać na poważne problemy zdrowotne. Mimo wszystko z ogłoszeniem tego poczekamy do końca badań i wyników. Przed Mirą sterylizacja, badania, socjalizacja. To wszystko czas, ale i pieniążki, bez których Mira nie da rady posuwać się do przodu. Niestety...


Sonia 

Trafiła do schroniska w wieku 12 lat. Cuchnąca i zaniedbana. Odór jaki się unosił wokół seniorki, to ropiejący guzek w uchu. Schronisko wycięło guza, Sonia trafiła do naszego dt. Niestety, mimo podawanych leków i różnych specyfików, guz na nowo się pojawił i znowu pękł... Dzisiaj jedyna możliwość przed jaką stoimy my i Sonia, to usunięcie guza wraz z małżowiną. Sonia zostanie bez jednego ucha, ale ma szansę na to, by ropiejący i pękający guz nie męczył i nie zagrażał jej życiu. Niestety nie wiemy jeszcze czy jest złośliwy, nadal czekamy na wyniki. 

Sonia potrzebuje wsparcia, by na emeryturze móc spokojnie odpoczywać i cieszyć się seniorowym życiem. 

Estera 

Do tej pory jej zdrowie nie pozwalało na przeprowadzenie żadnego zabiegu. Teraz dziewczyna jest stabilna i można w końcu przeprowadzić zabieg sterylizacji, połączony z wycięciem śledziony, która jest w guzach. Niestety nie wyglądają one za dobrze... według lekarza będzie to bardzo poważny zabieg, który pokaże jak zaawansowane i jakiego tylu guzy ma w sobie Estera. Suczka wydała na świat sporo maluchów, a sama teraz będzie walczyć, by pożyć jeszcze jakiś czas w możliwym zdrowiu i komforcie... Niestety ten zabieg, to nie ostatni zabieg Estery, bo guzy rozsiane są także na listwie mlecznej :( 


To tylko trzy suczki, z kilku, które w najbliższym czasie czeka poważna walka o zdrowie i życie. Jest ich u nas wiele, a ile jeszcze czeka na pomoc... wiemy doskonale, że każdy ma ograniczone możliwości, dlatego nie prosimy o wiele, nie nalegamy, ale próbujemy! Próbujemy dla nich i dla kolejnych. W grupie siła i mamy nadzieję, że uda się i tym razem. 

Nawet mała pomoc, to zawsze pomoc. 


Dokumentacja medyczna wszystkich dziewczyn i każdego innego podopiecznego jest skrupulatnie zbierana i zawsze do ewentualnego wglądu.

Z góry dziękujemy za przeczytanie, udostępnienie i pomoc ❤️


Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    10.09.19
    10.09.19

    Żałuję że nie mogę pomóc bardziej :( dużo zdrówka dla dziewczyn!

2 292 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 56 osób
Labradory.info - awatar

Labradory.info

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 56

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Krystian - awatar
Krystian
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marta Kalinowska - awatar
Marta Kalinowska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kasia - awatar
Kasia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
dominika - awatar
dominika
20
Patrycja - awatar
Patrycja
4
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij