Eliza Zielińska - awatar

Eliza Zielińska

Organizator zbiórki

Cześć jestem Eliza.Zwariowana osiemnastolatka, która walczy o życie.
Rok temu dowiedziałam się, ze jestem chora na mukowiscydozę. Od tej pory moje życie strasznie się zmieniło . Większość pieniędzy idzie na lekarstwa inhalatory i sprzęt do rehabilitacji . Dlatego proszę was o pomoc w spełnieniu mojego marzenia. Już przez chorobę dwa marzenia legły w gruzach . W tym roku dowiedziałam się iż mam do tego jeszcze epilepsję . Dlatego jedno z moich marzeń czyli jeżdżenie samochodami już nigdy się nie spełni . Drugim moim marzeniem było grać w piłkę nożną w drużynie żeńskiej i gdy już byłam blisko swojego celu dowiedziałam się o mukowiscydozie i o tym że moje płuca nie pracują najlepiej i że muszę zrezygnować z piłki. Ostatnim moim marzeniem zawsze był komputer na który nie stać mnie na tą chwile gdyż leczenie dla mnie jest ważniejsze. Dlatego proszę was o pomoc w spełnieniu choć jednego z moich marzeń . 


Jeśli chcecie być na bieżąco zapraszam na mojego bloga: https://www.facebook.com/elizazielinskamukowiscydoza/?ref=settings

Eliza Zielińska - awatar

Eliza Zielińska

Organizator zbiórki

Wpłaty - 2

Elżbieta Meller - awatar
20
Elżbieta Meller
Nat K. - awatar
100
Nat K.

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.