Zbiórka Spłata długu na leczenie kotów. - miniaturka zdjęcia

Spłata długu na leczenie kotów. Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Spłata długu na leczenie kotów. - zdjęcie główne

Spłata długu na leczenie kotów.

3 335 zł  z 9 664 zł (Cel)
Wpłaciły 74 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Jesteśmy zwykłymi ludźmi, którym życie kazało się pewnego razu pochylić nad nieszczęściem. Nie, tym razem nie ludzkim, choć i na nie, nie pozostajemy obojętni, ale nieszczęściem często omijanym szerokim łukiem – bo zwierzęcym. Dlatego jako Fundacja Koci Zakątek staramy się pomagać wolno żyjącym oraz bezdomnym kotom z Gminy Wrocław i okolic.

Nasz czas, siły i środki skupiliśmy wokół kotów, bo właśnie one zostały postawione kiedyś na naszej drodze, błagając o pomoc. Tym pięknym, inteligentnym i pożytecznym stworzeniom w mieście jest bardzo ciężko. Są narażone na śmierć, cierpienie z rąk ludzi, głód, choroby czy utratę miejsc bytowania. Staramy się to zmienić - ze wszystkich sił! W październiku 2017 roku zostaliśmy wyróżnieni przez Kapitułę miejską odznaczeniem - "Serce dla zwierząt".

Nasi wolontariusze, poświęcają swój czas, siły i pomysłowość żeby naszym podopiecznym zapewnić choć namiastkę „kociego raju”. Ciepły kąt, pełne miseczki, czułość i środki na leczenie. Niestety, choć chcielibyśmy widzieć każdego naszego kociego podopiecznego jak najszybciej w troskliwym, kochającym domu – wszystko wymaga czasu i niestety pieniędzy.

Już dawno powinnyśmy odmawiać przyjęcia kolejnych kotów ale jak odmówić, gdy dzwoni do nas dziewczyna która w szczerym polu znalazła przeraźliwie chudego kociaka z zaklejonymi oczami, sczerniałymi ząbkami - to Amadeo, jego historia: https://www.facebook.com/pg/Fundacja-EBRA-Koci-Zakątek-284051141638009/photos/?tab=album&album_id=1718913681485074

Jak odmówić gdy mamy zgłoszenie o zagłodzonym, zakołtunionym kocie żyjącym w przydrożnym kanale - to Grześ, jego historia: https://www.facebook.com/pg/Fundacja-EBRA-Koci-Zakątek-284051141638009/photos/?tab=album&album_id=1692421077467668

Takich historii mamy sporo. Przywracanie tych bid do życia kosztuje setki a nawet tysiące złoty.... niestety nie zawsze się udaje (jak w przypadku Grzesia) ale gdy pomyślimy że mógł umrzeć w cierpieniu w przydrożnym rowie mamy ciarki na plecach.

Obecnie pod nasza opieką znajduje się ok. 103 podopiecznych. Brakuje nam pieniędzy na pokrycie naszych rachunków w lecznicach. Każde zgłoszenie o potrzebującym kocie to walka z samym sobą, walka z tym co podpowiada serce a co racjonalne myślenie. Częściej bierze górę serce.  Ostatnie interwencje spowodowały kolejne długi w lecznicach  z którymi same nie jesteśmy w stanie sobie poradzić. 

Prosimy o wsparcie. Z Państwa pomocą, mamy nadzieję dalej NIEŚĆ POMOC, WIDZIEĆ i POKAZYWAĆ Państwu i sobie, że po prostu – WARTO POMAGAĆ!

Z góry bardzo dziękujemy za każdą wpłatę, która pozwoli nam opłacić najbardziej naglące rachunki w lecznicach weterynaryjnych.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Ada_K - awatar

  Ada_K

  01.05.2018
  01.05.2018

  Pomagajmy! Aby się pieniążki rozmnożyły, pewnie po długim weekendzie ruszy się mocno! Powodzenia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.04.2018
  27.04.2018

  :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  23.04.2018
  23.04.2018

  Powodzenia!

3 335 zł  z 9 664 zł (Cel)
Wpłaciły 74 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 74

Kamila Ostrowska - awatar
Kamila Ostrowska
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Betty - awatar
Betty
30
Betty - awatar
Betty
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij