Zbiórka Pomoc po stracie Karoliny - zdjęcie główne

Pomoc po stracie Karoliny

19 407 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 358 osób
Zbiórka zakończona
 
Piotr Zamerski - awatar

Piotr Zamerski

Organizator zbiórki

Prośba o wsparcie dla najbliższych naszej koleżanki Karoliny.

8 października los dla naszej koleżanki okazał się bezwzględny i brutalny. Tego dnia  podobnie jak większość z nas wyruszyła do pracy, ale już z niej nie wróciła. Zginęła w wypadku samochodowym  pod Wrocławiem, w którym na jej pas zjechał samochód ciężarowy - zginęła na miejscu. Dla Karoliny czas się zatrzymał, nie ruszy do przodu, nigdy się nie cofnie. Na jej śmierć nikt nie był gotowy, nikt nie zdążył się z nią pożegnać - śmierć była bezwzględna i zabrała ją bez pytania.

Zostawiła po sobie męża i pięcioletniego synka - Franka, którym jako jej koledzy z pracy staramy się pomóc tą zbiórką. Mamy pełną świadomość tego, że nic nie jest w stanie wynagrodzić im ich straty, wiemy za to, że życie biegnie dalej i pomoc materialna będzie im teraz potrzebna.

Karolina była dla nas w pracy niezastąpiona, pełna optymizmu, wiary i radości z życia. Zawsze służyła pomocą, motywowała innych i nigdy nie narzekała - kochała życie i to życie maiło jeszcze długo trwać - 22 października miałby dopiero 34 urodziny.

Teraz po jej stracie dodatkowo zauważyliśmy jak bardzo była dla nas ważna, jak bardzo nam jej brakuje i dlatego nie jesteśmy w stanie sobie wyobrazić jakie cierpienie spotkało jej rodzinę. Chcemy, jednak aby pamięć po Tobie została w sercach jak najdłużej, a pomoc którą sama, wielokrotnie kierowałaś w naszą stronę wróciła teraz do Twoich bliskich.

Łącząc się w bólu z rodziną apelujemy o pomoc w tej zbiórce, na którą jej bliscy wyrazili zgodę.

Komentarze


 • Monika Sargeant - awatar

  Monika Sargeant

  19.10.20
  19.10.20

  Moje mysli i serce sa z wami 💓Mati

 • Kama - awatar

  Kama

  19.10.20
  19.10.20

  Bardzo współczuje rodzinie a szczególnie dziecku któremu los odebrał mamę 😭

 • Dominik - awatar

  Dominik

  18.10.20
  18.10.20

  Poszło !!! Dużo siły dla rodziny !!! Trzymajcie się !!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.10.20
  18.10.20

  Zrobione

19 407 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 358 osób
Zbiórka zakończona
 
Piotr Zamerski - awatar

Piotr Zamerski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 358

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Karolina i Michał - awatar
Karolina i Michał
100
Karolina - awatar
Karolina
20
Lasek - awatar
Lasek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Magda&Albert - awatar
Magda&Albert
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij