Zbiórka Dolar prosi o pomoc. - zdjęcie główne

Dolar prosi o pomoc.

1 055 zł  z 1 800 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób

Nie wiadomo gdzie Dolar się urodził, ani kiedy. Gdy go poznaliśmy był jeszcze dość młodym, ale już dorosłym psem. Upięty na krótkim łańcuchu, przy lichej budzie skleconej z kilku desek, miał budzić postrach. I budził. Na tyle, że właściciel już sam miał problem z poskromieniem agresywnego psa. Więc wpadł na pomysł, że go uśpi.

Pocztą pantoflową zwrócono się do nas o pomoc. Wzięliśmy Dolara wiosną 2013.

Prosto z własnego łańcucha pojechał do hotelu w Bogatyni, gdzie pod okiem szkoleniowca nadrabiał braki w edukacji i uczył się współpracy z człowiekiem. Wielomiesięczny pobyt psa u behawiorysty, dał bardzo dobre efekty. Dolar się z socjalizował, złagodniał, nie atakował już każdego kto się do niego zbliżał.

Dolar po blisko roku, opuścił hotel i zamieszkał w naszym ośrodku. Od tego czasu minęły blisko 3 lata. Nieustannie wypatruje swojego domu. Ale czy to ze względu na swój wygląd, czy na historię, nikt nigdy się nim nie zainteresował.

Dolar może mieszkać w domy bez dzieci i innych zwierząt. Nie jest psem terytorialnym, jest wykastrowany, ma komplet szczepień. Dalej się rozgląda za swoim człowiekiem. Jak do tej pory, bezskutecznie...

Może tym razem uśmiechnie się do niego los i ktoś z Was zechce go wesprzeć groszem.

Prosimy o wsparcie dla Dolara. Na dobrą karmę, suplementy, na zabawki. Jeśli nie możesz mu dać domu, pomóż mu zapewnić, przez pół roku, codzienną, dobrą opiekę. 

W imieniu Dolara za każdą pomoc, bardzo dziękujemy!

1 055 zł  z 1 800 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób

Wpłaty: 21

Aleksandra - awatar
Aleksandra
5
Monika Janiak Kędra - awatar
Monika Janiak Kędra
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Małgorzata Kupczyk - awatar
Małgorzata Kupczyk
50
Piotr - awatar
Piotr
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
kasia - awatar
kasia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij