Zbiórka Pomóż w rehabilitacji Dominikowi - zdjęcie główne

Pomóż w rehabilitacji Dominikowi

1 260 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Sonia Kupny - awatar

Sonia Kupny

Organizator zbiórki

25.10.2017r.

To w tym dniu nasze życie całkowicie się zmieniło. Jeden dzień, jeden człowiek, jedna minuta...

Szczęśliwi rodzice, bo 2 miesiące wcześniej urodziła się nasza druga  córeczka, nie wyobrażaliśmy sobie nawet, że coś złego może nas spotkać.

O 4 w nocy dostałam telefon, że mój mąż Dominik leży w szpitalu w Częstochowie oddalonego od domu o 100 km. Jest nieprzytomny.

Wracając z delegacji w tył jego samochodu uderzył tir.

Po przyjeździe do szpitala, gdy go zobaczyłam pierwszy raz nie wierzyłam, że to on... Głowa dwa razy większa, szyte czoło i podłączony pod te wszystkie aparatury i kabelki... To był koszmar.

Lekarz powiedział mi, że jego stan jest ciężki. Ewakuowano krwiaka podtwardówkowego oraz kość skroniowo-czołową, aby zrobić miejsce obrzęknietego mózgu. Walczył o życie.

Po 3 dniach dowiedzieliśmy się, że Dominik zapadł w śpiaczkę... Kolejny cios i setka pytań "Co? Jak to? A dzieci? Obudzi się? Co ja mam powiedzieć dzieciom?" i najważniejsze, które zadaje sobie do dzisiaj "czemu my...?!"


Po wypadku Dominik nie potrafił nic. Nie mówił, nie ruszał się. Był przykuty do łóżka.

Spastyka, przykurcze, wada wymowy, uszkodzony wzrok w oku, zwapnienie w łokciu, problemy z pamięcią. To z tym Dominik walczył i walczy do dzisiaj.


Teraz ponad rok po wypadku Dominik osiągnął dużo dzięki pomocy wszystkich. Lepiej się porusza, lepiej mówi, nadal ma problemy z pamięcią i wzrokiem, a te ostatnie już zostaną do końca życia.

Walczy dalej i nie podda się! Jednak niestety to wszystko jest bardzo kosztowne. Rehabilitacje Dominika kosztują nas miesięcznie 2500 zł. Nie mamy tylu pieniędzy. Przekracza to nasz budżet, a Towarzystwo Ubezpieczeniowe od roku nie chce pokrywać kosztów ani dojazdów na rehabilitacje, ani samych rehabilitacji. Bez Waszej pomocy nie damy już rady. Jeśli możesz prosimy, pomóż, albo chociaż udostępnij.


Sonia, Dominik, Angelika i Zuzia.


1 260 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Sonia Kupny - awatar

Sonia Kupny

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 12

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kasia i Patryk - awatar
Kasia i Patryk
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
600
Raf Szu - awatar
Raf Szu
100
Kasia i Patryk - awatar
Kasia i Patryk
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Asia Mrozek - awatar
Asia Mrozek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij