Zbiórka Fakir. Staruszek w potrzebie - zdjęcie główne

Fakir. Staruszek w potrzebie

1 010 zł  z 700 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby

Wychudzony kot przyczłapał na teren firmy, w której pracuje pan Mariusz. Gdy tylko go dostrzeżono, natychmiast dostał jedzonko i porcję głasków, po czym odszedł w sobie tylko znanym kierunku. Wygląd kota mocno zaniepokoił pana Mariusza: zmierzwione futro, sterczące kości i to smutne spojrzenie istotki, która cierpi, ale za bardzo nie wie, że może otrzymać pomoc.

Fakir, gdy do nas przyjechał, nie chciał za bardzo wstawać. Polegiwał ze słabości i możliwe, że ze strachu. Kotek jest bardzo spokojny i cierpliwy, ale także – zmęczony chorobą.

Podczas wstępnych badań okazało się, że jest odwodniony, ma płyn w jamie brzusznej oraz okropny stan zapalny jelit. Na USG widoczna jest także zmiana w trzustce, która nie wróży nic dobrego. Lekarze mówią, że najprawdopodobniej jest to nowotwór, jednak z ostateczną diagnozą musimy poczekać.

Teraz Fakir bardzo dużo pije i bardzo dużo siusia. Na szczęście ma apetyt i widać, że leki, które otrzymuje, troszkę go wzmocniły i złagodziły dolegliwości.

Czy możemy Was prosić o kciuki za tego nowego kociego koleżkę? Będziemy Wam bardzo wdzięczni.

Aktualizacje


  • Fundacja Przytul Kota - awatar

    Fundacja Przytul Kota

    25.08.2022
    25.08.2022

    Fakir kilka dni temu opuścił szpitalik i zamieszkał w kociarni. Miewa i lepsze i gorsze dni, ale widać, że cieszy się przestrzenią i miziankami. Kotek ciągle jest pod opieką naszych lekarzy. Codziennie otrzymuje zestaw swoich leków i suplementów. Trzymajcie kciuki, aby pobył z nami jeszcze troszkę. By jeszcze troszkę pocieszył się spokojem, ciepłem i miłością. Bardzo dziękujemy za pomoc dla tego biedaka. Jesteście wspaniali!

1 010 zł  z 700 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Urszula - awatar
Urszula
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij