Zbiórka Walka o zdrowie Adasia. ZZR - zdjęcie główne

Walka o zdrowie Adasia. ZZR

48 108 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 442 osoby
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Szymon Strzeliński - awatar

Szymon Strzeliński

Organizator zbiórki

Witajcie,

Nasz przyjaciel Adam Manysiak, w weekend znalazł się w poważnych tarapatach, trafiając do szpitala z żylakami przełyku walcząc o życie. Stracił bardzo dużo krwi, jego stan jest stabilny jednak wciąż bardzo poważny. Sytuacja jest bardzo dynamiczna i szybko się zmienia.


Jak wszyscy wiecie jego żona jest aktualnie na urlopie macierzyńskim w związku z narodzinami potomka. Adam natomiast jest miesiąc po zmianie pracy, czeka go długi powrót do zdrowia, a ma przed sobą wizję zatrudnienia w oparciu o umowę na czas próbny.


Łatwo możemy sobie wyobrazić w jakiej sytuacji finansowej wkrótce się znajdzie.


Wielu z naszych znajomych znalazło się w różnych sytuacjach życiowych i Adam nigdy nie zostawil ich samych. Mimo, że napewno nie powie, że jest w potrzebie nie powinniśmy przejść obojętnie.


Każdemu kto chciałby pomoc zachęcam do wpłaty.


Aktualnie Adam odpoczywa, jest stabilnie. Proszę żeby wyrazy współczucia okazać mu SMS, każdy telefon kosztuje go mnóstwo sil.


Zamiast tego zachęcam do wysłania mu, krótkiego filmiku z pozdrowieniami, to napewno doda mu sił.


Przekażcie komu możecie, aby było nas jak najwięcej.


Pozdrowienia,


Komentarze


 • Mikulski S. - awatar

  Mikulski S.

  06.06.2020
  06.06.2020

  Szybkiego powrotu do zdrowia

 • Anka - awatar

  Anka

  03.06.2020
  03.06.2020

  Wracaj do zdrowia Adaś 💪

 • Mariusz laks - awatar

  Mariusz laks

  02.06.2020
  02.06.2020

  Wracaj do zdrowia kolego i pamietaj jestesmy z toba WKS

 • Marcin Janus - awatar

  Marcin Janus

  01.06.2020
  01.06.2020

  Zdrowia i pogody ducha

 • Wafel "Z" Tychów :) - awatar

  Wafel "Z" Tychów :)

  31.05.2020
  31.05.2020

  PoZdro mordo.Wracaj szybko do zdrowia. ZZR

48 108 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 442 osoby
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Szymon Strzeliński - awatar

Szymon Strzeliński

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 442

Trzymaj sie !!! - awatar
Trzymaj sie !!!
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Mirek Rydwelski - awatar
Mirek Rydwelski
250
gosu1908 - awatar
gosu1908
230
Tomasz kusal - awatar
Tomasz kusal
100
Olga - awatar
Olga
100
Dawid - awatar
Dawid
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Boniu - awatar
Boniu
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij