Zbiórka Niewidoma Pegi walczy o życie - zdjęcie główne

Niewidoma Pegi walczy o życie

3 060 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 127 osób

 Pegi to niewidoma kotka z poznańskich działek. Ma zapadnięty lewy płat płuca, ma też w znaczący sposób zmniejszoną przestrzeń oddechową. Może to wskazywać na problemy astmatyczne lub sercowe. Teraz walczy z zapaleniem płuc. Zdarza Jej się tracić stabilność oddechową, to bardzo groźne, miewa trudności z utrzymywaniem temperatury, więc jest stale dogrzewana. Dostaje wszelkie możliwe leki. Niestety ze względu na ogromną zmianę przerostową w pysiu nie może jeść, każda próba powoduje ból. Ratuje nas RC Recovery Liquid, który bardzo polubiła. Po weekendzie koteńka wróciła z naszego hospicyjnego DT do szpitala. Nadal się nie wypróżnia, jest bardzo zagazowana, a to również upośledza oddychanie.

Jednak największym problemem są zmiany przerostowe w pyszczku, które prawdopodobnie są zmianami nowotworami:( Jutro Pegi obejrzy doktor Karaś, wspaniały specjalista stomatolog i chirurg szczękowy. On zdecyduje czy możemy zrobić operację. Zmiany są bardzo rozległe. Jeśli da nam nadzieję, to czekamy na zgodę kardiologa (13.11. wizyta) i operujemy, tzn, doktor Kraś operuje, a my obgryzamy paznokcie i umieramy ze strachu. Wycinek tkanki po badaniu histopatologicznym da nam ostateczną odpowiedź…

Cokolwiek się zdarzy, nie pozwolimy Pegi cierpieć!!!!!! Bo to o nią tu chodzi, to Ona jest najważniejsza!!! Wycierpiała już tak wiele, że myśl o tym odbiera oddech:(

Zrobimy wszystko co możliwe, co niemożliwe zrobią weterynarze – oby, ale wszystko to tylko po to, by pomóc Pegi, a nie narażać ją na dalsze, bezsensowne cierpienie.

Nie tracimy nadziei, zwłaszcza, że wyniki krwi kotulki są zaskakująco dobre 

Prosimy Was o ciepłe myśli, ale też o finansową pomoc!!!!!!! Kolejny to już raz, gdy bez Was nie damy rady.

Każda złotówka na wagę życia Pegi<3 Tak, na wagę życia.

Wiemy, że nie zostawicie tej niechcianej, niewyobrażalnie wyniszczonej i chorej ślepki w potrzebie!!!!!!!!!!!!!!! Nigdy nie zostawiacie w potrzebie!!!!!!<3

Całym sercem dziękujemy i, tradycyjnie już, bezczelnie prosimy o więcej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dla Pegi, cudownej, kochanej, bezbronnej kotki, która mieszkała w spalonym domku na działkach głodna i chora, pogrążona w cierpieniu i ciemności, aż nie znalazł się Człowiek, który ją zauważył i poprosił nas o pomoc. Teraz my prosimy Was. Wspólnymi siłami możemy naprawdę ratować i odmieniać życia tych, o których los zapomniał…

Komentarze


 • Mirka - awatar

  Mirka

  08.11.17
  08.11.17

  Trzymam kciuki

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.11.17
  08.11.17

  AlicjaS

 • Gaba - awatar

  Gaba

  08.11.17
  08.11.17

  zdrowiej piękna!

  • Ja pacze sercem - awatar

   Ja pacze sercem - Organizator zbiórki

   08.11.17
   08.11.17

   Dziękujemy w imieniu koteczki!

 • Sandra - awatar

  Sandra

  07.11.17
  07.11.17

  Trzymam kciuki!

  • Ja pacze sercem - awatar

   Ja pacze sercem - Organizator zbiórki

   08.11.17
   08.11.17

   Dziękujemy!

 • Marta Sucholewska - awatar

  Marta Sucholewska

  07.11.17
  07.11.17

  Na zdróweńko, kociu <3

  • Ja pacze sercem - awatar

   Ja pacze sercem - Organizator zbiórki

   08.11.17
   08.11.17

   Dziękujemy w imieniu kotki!

3 060 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 127 osób

Wpłaty: 127

Wojciech Markowski - awatar
Wojciech Markowski
50
Sara K. - awatar
Sara K.
10
Leszek - awatar
Leszek
220
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Magda - awatar
Magda
10
Marti - awatar
Marti
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Angela - awatar
Angela
10
Magda - awatar
Magda
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij