Zbiórka Niewidoma Pegi walczy o życie - zdjęcie główne

Niewidoma Pegi walczy o życie

3 060 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 127 osób

 Pegi to niewidoma kotka z poznańskich działek. Ma zapadnięty lewy płat płuca, ma też w znaczący sposób zmniejszoną przestrzeń oddechową. Może to wskazywać na problemy astmatyczne lub sercowe. Teraz walczy z zapaleniem płuc. Zdarza Jej się tracić stabilność oddechową, to bardzo groźne, miewa trudności z utrzymywaniem temperatury, więc jest stale dogrzewana. Dostaje wszelkie możliwe leki. Niestety ze względu na ogromną zmianę przerostową w pysiu nie może jeść, każda próba powoduje ból. Ratuje nas RC Recovery Liquid, który bardzo polubiła. Po weekendzie koteńka wróciła z naszego hospicyjnego DT do szpitala. Nadal się nie wypróżnia, jest bardzo zagazowana, a to również upośledza oddychanie.

Jednak największym problemem są zmiany przerostowe w pyszczku, które prawdopodobnie są zmianami nowotworami:( Jutro Pegi obejrzy doktor Karaś, wspaniały specjalista stomatolog i chirurg szczękowy. On zdecyduje czy możemy zrobić operację. Zmiany są bardzo rozległe. Jeśli da nam nadzieję, to czekamy na zgodę kardiologa (13.11. wizyta) i operujemy, tzn, doktor Kraś operuje, a my obgryzamy paznokcie i umieramy ze strachu. Wycinek tkanki po badaniu histopatologicznym da nam ostateczną odpowiedź…

Cokolwiek się zdarzy, nie pozwolimy Pegi cierpieć!!!!!! Bo to o nią tu chodzi, to Ona jest najważniejsza!!! Wycierpiała już tak wiele, że myśl o tym odbiera oddech:(

Zrobimy wszystko co możliwe, co niemożliwe zrobią weterynarze – oby, ale wszystko to tylko po to, by pomóc Pegi, a nie narażać ją na dalsze, bezsensowne cierpienie.

Nie tracimy nadziei, zwłaszcza, że wyniki krwi kotulki są zaskakująco dobre 

Prosimy Was o ciepłe myśli, ale też o finansową pomoc!!!!!!! Kolejny to już raz, gdy bez Was nie damy rady.

Każda złotówka na wagę życia Pegi<3 Tak, na wagę życia.

Wiemy, że nie zostawicie tej niechcianej, niewyobrażalnie wyniszczonej i chorej ślepki w potrzebie!!!!!!!!!!!!!!! Nigdy nie zostawiacie w potrzebie!!!!!!<3

Całym sercem dziękujemy i, tradycyjnie już, bezczelnie prosimy o więcej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dla Pegi, cudownej, kochanej, bezbronnej kotki, która mieszkała w spalonym domku na działkach głodna i chora, pogrążona w cierpieniu i ciemności, aż nie znalazł się Człowiek, który ją zauważył i poprosił nas o pomoc. Teraz my prosimy Was. Wspólnymi siłami możemy naprawdę ratować i odmieniać życia tych, o których los zapomniał…

Komentarze


 • Mirka - awatar

  Mirka

  08.11.2017
  08.11.2017

  Trzymam kciuki

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.11.2017
  08.11.2017

  AlicjaS

 • Gaba - awatar

  Gaba

  08.11.2017
  08.11.2017

  zdrowiej piękna!

  • Ja pacze sercem - awatar

   Ja pacze sercem - Organizator zbiórki

   08.11.2017
   08.11.2017

   Dziękujemy w imieniu koteczki!

 • Sandra - awatar

  Sandra

  07.11.2017
  07.11.2017

  Trzymam kciuki!

  • Ja pacze sercem - awatar

   Ja pacze sercem - Organizator zbiórki

   08.11.2017
   08.11.2017

   Dziękujemy!

 • Marta Sucholewska - awatar

  Marta Sucholewska

  07.11.2017
  07.11.2017

  Na zdróweńko, kociu <3

  • Ja pacze sercem - awatar

   Ja pacze sercem - Organizator zbiórki

   08.11.2017
   08.11.2017

   Dziękujemy w imieniu kotki!

3 060 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 127 osób

Wpłaty: 127

Wojciech Markowski - awatar
Wojciech Markowski
50
Sara K. - awatar
Sara K.
10
Leszek - awatar
Leszek
220
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Magda - awatar
Magda
10
Marti - awatar
Marti
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Angela - awatar
Angela
10
Magda - awatar
Magda
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij