Zbiórka Roza walczy o życie. Pomóż jej. - miniaturka zdjęcia

Roza walczy o życie. Pomóż jej.

Roza jest adoptowana gdy miała ok. roku. Jej właściciel pił i bił ją, przez kilka lat nie tolerowała woni alkoholu i uciekała, nawet przede mną, gdy niosłam miotłę, łopatę, musiała być bita w ten sposób. Miała też wtedy uszkodzone oko. Myślę, że  była wcześnie zabrana od matki, nigdy nie ma dość bliskości, przytulenia, do dziś domaga się tego czasem w tak wzruszający sposób...Jest tak emocjonalna, emocjami wyraża wszystko, nie musi mówić, ja ją rozumiem. 

Ma jeden z najbardziej agresywnych nowotworów. Codziennie walczę o jej życie. Podaję leki doustne 4x dziennie, nigdy nie opuściłam dawek. Wywalczyłam trzecią chemię a powinna dostać ich sześć, już trzecia była opóźniona z powodu b. dużego spadku białych krwinek, co mogło zagrażać śmiertelną infekcją. Lek powodujący przyrost liczby białych krwinek i sesje chemioterapii są b.kosztowne. Lek musi dostawać przy każdym kolejnym spadku. Na chemię jeździmy co 3 tyg. >120 km. Teraz pojawiła się niepokojąca zmiana poniżej nozdrza i czeka nas chyba dalsza diagnostyka...Psy nie mają ubezpieczenia. Ja mam coraz mniej sił...Czuję się wyczerpana. Nie mam czasu dla siebie prawie wcale...Teraz b.niepokoi mnie zmiana pod nozdrzem...

Przeszła amputację przedniej łapy, stawu, części łopatki. Nowotwór wcześnie wykryty, weterynarze dają szansę. 

Jeśli możesz, wesprzyj jej leczenie.

Właściciel psa: Barbara

Kochani,  tymi słowami dziś zwraca się do Was o pomoc Pani Barbara. Roza to dla  Pani Barbary najlepszy przyjaciel, oczko w głowie, towarzysz wędrówek i  członek rodziny. Dziś, gdy tak ciężko zachorowała, Pani Barbara poświęca  jej każdą chwilę i korzysta z każdej metody, dzięki której sunia może  wrócić do zdrowia. Niestety leczenie jest bardzo kosztowne, sama  chemioterapia to 600 zł za jeden cykl, a do tego dochodzą koszty zakupu  leków i suplementów, kontrolnych badań krwi i wizyt u weterynarza. Roza  jest również pod opieką rehabilitanta i rozważany jest zakup wózka, a to  kolejny bardzo duży wydatek. Pani Barbara do tej pory pokrywa koszty  leczenia Rozy, ale obecnie wydatki przerosły jej możliwości finansowe.  Rokowanie dla Rozy jest dobre, ale aby sunia wygrała walkę z nowotworem,  konieczne jest kontynuowanie intensywnego leczenia.

Prosimy, pomóżcie Rozie wrócić do zdrowia, a jej Pani cieszyć się jeszcze wiele lat towarzystwem swojej najlepszej przyjaciółki.

Fundacja Centaurus działa w imieniu zwierząt od 2006 roku. Jest organizacją non profit. Centaurus to blisko 1000 ocalonych koni, 50 osiołków, paręset psów, wiele kotów, liczne zwierzęta gospodarskie. One wszystkie żyją dzięki takim osobom jak Ty. Bez tego wsparcia ratowanie nie byłoby możliwe. Bardzo Ci za wszystko dziękujemy!


Wybierz kwotę

Komentarze

 • Dorota M. - awatar

  Dorota M.

  14.11.18
  14.11.18

  Walczcie Obie! Pozdrawiam bardzo serdecznie

 • Dorota M. - awatar

  Dorota M.

  29.10.18
  29.10.18

  Walcz Kochana, pozdrawiam serdecznie :*

 • Dorota M. - awatar

  Dorota M.

  12.10.18
  12.10.18

  Zdrowiej Słonko, pozdrawiam serdecznie :*

 • Dorota - awatar

  Dorota

  08.10.18
  08.10.18

  trzymam kciuki Psinko :*

Wpłaty - 22

Dorota M. - awatar
20
Dorota M.
Beata S. - awatar
30
Beata S.
Dorota M. - awatar
20
Dorota M.
Emilia Zielezińska - awatar
30
Emilia Zielezińska
Dorota M. - awatar
20
Dorota M.
Dorota M. - awatar
30
Dorota M.
Tomasz - awatar
25
Tomasz
Beata - awatar
25
Beata
Dorota M. - awatar
20
Dorota M.
Ulka - awatar
5
Ulka

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.