Zbiórka Staruszka Sabinka. - zdjęcie główne

Staruszka Sabinka.

4 127 zł  z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciło 121 osób

Oto Sabinka. Miała już nie żyć, ale żyje. I chce żyć. Stary, bezdomny pies, przeganiany z kąta w kąt, w końcu trafił do schroniska. Nie mógł się w nim odnaleźć, a nie było jak jej odizolować. Zamknięta w kojcu z wieloma silniejszymi od niej psami, nie dopuszczona od jedzenia, gryziona. Szans na adopcje żadnych. Takie problemy rozwiązuje jeden zastrzyk. Ten ostatni. Mniej boli i szybciej działa niż zagryzienie.

Wzięliśmy Sabinkę. Stary, wylękniony pies, który na pewno nie miał łatwo w życiu. Ktoś musiał zrobić jej krzywdę, bo bardzo się boi. Kuli się przed ręką i ze strachu sika pod siebie. Dużo czasu upłynie, zanim nabierze zaufania do ludzi.  

Sabinka ma kilkanaście lat. Ma zmianę na szyi - guz do usunięcia. Ma też zaćmę. I nic nie słyszy. Ma też swój własny kocyk w domowym hotelu, w którym ją umieściliśmy. Być może pierwszy w swoim życiu. Kto tam wie, jak krętymi ścieżkami wiodło ją życie.

Sabinka nie miała szczęścia. Nie uśmiechnął się do niej los. Może zabrakło dobrego pochodzenia, może efektownego wyglądu. Zwyczajny burek. Zwykły pies, jakich wiele. Jakich setki w schroniskach. Nie urzekła nikogo. Nie jest w typie modnej rasy. Nikt nie ustawiał się po nią w kolejce aby ją adoptować. Nikt nie oferował miłości i domu. Nie było wielu ofert. W zasadzie to nie było nawet jednej. Każdy przeszedł obojętnie. Szukając w schroniskowych kojcach lepszego, ładniejszego, a może młodszego.

Miała nie żyć, ale żyje. I chce żyć.

Sabinka zbiera na diagnostykę i leczenie. I na swój dach nad głową, bo hotel kosztuje.

Pomożesz staruszce Sabince?


Aktualizacje


 • Fundacja Centaurus - awatar

  Fundacja Centaurus

  18.05.2017
  18.05.2017

  Nie jesteśmy w stanie wyrazić jak bardzo przepełnia nas wdzięczność za pomoc dla staruszki Sabinki. Suczka czuje się o wiele lepiej, nabrała sił i humoru. Leczenie zakończone.

  To nie koniec dobrych wieści - Sabinka niedawno pojechała do nowego domu! Została adoptowana.

  Dziękujemy!

  Zdjęcie aktualizacji 5 026

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.01.2017
  29.01.2017

  Powodzenia Sabinko!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.01.2017
  28.01.2017

  tyle w nas człowieczeństwa ile pamięci o zmarłych i pomocy dla bezbronnych zwierząt

 • Jolanta Witkowska - awatar

  Jolanta Witkowska

  28.01.2017
  28.01.2017

  serce boli a łzy same płyną

 • Katarzyna - awatar

  Katarzyna

  27.01.2017
  27.01.2017

  Powodzenia, psinko! Znajdź dobry dom!

 • Monika - awatar

  Monika

  26.01.2017
  26.01.2017

  Jak wiele zależy w życiu od szczęścia... Mam nadzieję, że choć na starość Sabinka doświadczy miłości i troski. Powodzenia piesku!

4 127 zł  z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciło 121 osób

Wpłaty: 121

grażka - awatar
grażka
5
Katarzyna - awatar
Katarzyna
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
35
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Maria Pietraszewska - awatar
Maria Pietraszewska
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
anonimowy - awatar
anonimowy
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij