Zbiórka Pomoc małej suni i jej matce! - zdjęcie główne

Pomoc małej suni i jej matce!

575 zł  z 570 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Ewa Adamek - awatar

Ewa Adamek

Organizator zbiórki

Nazywam się Ewa Adamek i pomagam bezdomnym zwierzętom.  Nie stoi za mną żadna organizacja, a wszelkie działania wraz z przyjaciółmi podejmuję jako osoba prywatna, pomagając na miarę swoich  sił i możliwości! Dziś proszę o pomoc dla maleńkiej suni Śnieżki - 3 miesięcznego szczeniaczka oraz jej matki. 

Gdy ratowaliśmy dzikie szczeniaczki z bel słomy w jednej spod radomszczańskich wsi, na pewnej zaniedbanej posesji dojrzałyśmy przypiętą na stałe łańcuchem do budy drobną, brązową sunię i jej maleńkie, bielutkie psie dziecko. Poszłyśmy tam i oczywiście okazało się, że szczeniak jest jak najbardziej "na wydanie". Pieski "poszły", rozdane na wsi (aż strach myśleć, jaki będzie ich los), a jej nikt nie chciał. Sunia stoi na łańcuchu i rodzi zapewne dwa razy do roku :( Malutką zabrałyśmy i zabezpieczyłyśmy. Mały dzikusek jest już po wizycie u weterynarza i zaszczepiona czeka do adopcji w hoteliku. Sunia została :( Mamy wstępną zgodę na sterylizację suni i chociaż tyle chciałybyśmy dla niej zrobić. Jeżeli udałoby się znaleźć dom dla suni, spróbujemy uzyskać zrzeczenie się praw. 

Za środki ze zbiórki opłacimy utrzymanie malutkiej Śnieżki w hoteliku, zapłacimy za karmę i podkłady oraz za wizytę u weterynarza, jak również wysterylizujemy jej matkę. Bardzo liczymy na wsparcie i za każdy wpłacony grosik SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!

Aktualizacje


 • Ewa Adamek - awatar

  Ewa Adamek

  29.06.2019
  29.06.2019

  Śnieżka, a teraz Mia pojechała do Domu adopcyjnego i dostała szansę na godne życie. Pieniążki ze zbiórki oprócz opłaty za hotelik pomogły w opłacie za szczepienia suni. Jej mama będzie wkrótce wysterylizowana ( czekamy na koniec upałów). Dziękujemy Wam za każdy wpłacony grosik!

  Zdjęcie aktualizacji 33 502

Komentarze


 • Joanna Arvaniti - awatar

  Joanna Arvaniti

  09.06.2019
  09.06.2019

  Żeby udało się znaleźć domek dla suni, która została na łańcuchu. Biedactwo!

  • Ewa Adamek - awatar

   Ewa Adamek - Organizator zbiórki

   10.06.2019
   10.06.2019

   Też bardzo byśmy chciały. Na razie chociaż spróbujemy ją wysterylizować, dopóki mamy zgodę, bo i z takimi działaniami bywa bardzo różnie. Nie będzie chociaż kolejnych rozdanych lekką ręką, gdzie popadnie lub pozbytych się po urodzeniu :( Bardzo dziękujemy za wsparcie. O tym, co nam się uda zrobić, napiszę w aktualnościach. Pozdrawiam serdecznie

575 zł  z 570 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Ewa Adamek - awatar

Ewa Adamek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 15

I.M. - awatar
I.M.
50
Majka - awatar
Majka
20
I.M. - awatar
I.M.
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Karolina Hrabina - awatar
Karolina Hrabina
20
Joanna Arvaniti - awatar
Joanna Arvaniti
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Majka - awatar
Majka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Monika - awatar
Monika
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij