Zbiórka Pomoc małej suni i jej matce! - zdjęcie główne

Pomoc małej suni i jej matce!

575 zł z 570 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Ewa Adamek - awatar

Ewa Adamek

Organizator zbiórki

Nazywam się Ewa Adamek i pomagam bezdomnym zwierzętom.  Nie stoi za mną żadna organizacja, a wszelkie działania wraz z przyjaciółmi podejmuję jako osoba prywatna, pomagając na miarę swoich  sił i możliwości! Dziś proszę o pomoc dla maleńkiej suni Śnieżki - 3 miesięcznego szczeniaczka oraz jej matki. 

Gdy ratowaliśmy dzikie szczeniaczki z bel słomy w jednej spod radomszczańskich wsi, na pewnej zaniedbanej posesji dojrzałyśmy przypiętą na stałe łańcuchem do budy drobną, brązową sunię i jej maleńkie, bielutkie psie dziecko. Poszłyśmy tam i oczywiście okazało się, że szczeniak jest jak najbardziej "na wydanie". Pieski "poszły", rozdane na wsi (aż strach myśleć, jaki będzie ich los), a jej nikt nie chciał. Sunia stoi na łańcuchu i rodzi zapewne dwa razy do roku :( Malutką zabrałyśmy i zabezpieczyłyśmy. Mały dzikusek jest już po wizycie u weterynarza i zaszczepiona czeka do adopcji w hoteliku. Sunia została :( Mamy wstępną zgodę na sterylizację suni i chociaż tyle chciałybyśmy dla niej zrobić. Jeżeli udałoby się znaleźć dom dla suni, spróbujemy uzyskać zrzeczenie się praw. 

Za środki ze zbiórki opłacimy utrzymanie malutkiej Śnieżki w hoteliku, zapłacimy za karmę i podkłady oraz za wizytę u weterynarza, jak również wysterylizujemy jej matkę. Bardzo liczymy na wsparcie i za każdy wpłacony grosik SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!

Aktualności


 • Ewa Adamek - awatar

  Ewa Adamek

  29.06.19
  29.06.19

  Śnieżka, a teraz Mia pojechała do Domu adopcyjnego i dostała szansę na godne życie. Pieniążki ze zbiórki oprócz opłaty za hotelik pomogły w opłacie za szczepienia suni. Jej mama będzie wkrótce wysterylizowana ( czekamy na koniec upałów). Dziękujemy Wam za każdy wpłacony grosik!

  Zdjęcie aktualności 33 502

Komentarze


 • Joanna Arvaniti - awatar

  Joanna Arvaniti

  09.06.19
  09.06.19

  Żeby udało się znaleźć domek dla suni, która została na łańcuchu. Biedactwo!

  • Ewa Adamek - awatar

   Ewa Adamek - Organizator zbiórki

   10.06.19
   10.06.19

   Też bardzo byśmy chciały. Na razie chociaż spróbujemy ją wysterylizować, dopóki mamy zgodę, bo i z takimi działaniami bywa bardzo różnie. Nie będzie chociaż kolejnych rozdanych lekką ręką, gdzie popadnie lub pozbytych się po urodzeniu :( Bardzo dziękujemy za wsparcie. O tym, co nam się uda zrobić, napiszę w aktualnościach. Pozdrawiam serdecznie

575 zł z 570 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Ewa Adamek - awatar

Ewa Adamek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 15

I.M. - awatar
I.M.
50
Majka - awatar
Majka
20
I.M. - awatar
I.M.
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Karolina Hrabina - awatar
Karolina Hrabina
20
Joanna Arvaniti - awatar
Joanna Arvaniti
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Majka - awatar
Majka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Monika - awatar
Monika
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij