Zbiórka Pomoc małej suni i jej matce! - zdjęcie główne

Pomoc małej suni i jej matce!

575 zł z 570 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Ewa Adamek - awatar

Ewa Adamek

Organizator zbiórki

Nazywam się Ewa Adamek i pomagam bezdomnym zwierzętom.  Nie stoi za mną żadna organizacja, a wszelkie działania wraz z przyjaciółmi podejmuję jako osoba prywatna, pomagając na miarę swoich  sił i możliwości! Dziś proszę o pomoc dla maleńkiej suni Śnieżki - 3 miesięcznego szczeniaczka oraz jej matki. 

Gdy ratowaliśmy dzikie szczeniaczki z bel słomy w jednej spod radomszczańskich wsi, na pewnej zaniedbanej posesji dojrzałyśmy przypiętą na stałe łańcuchem do budy drobną, brązową sunię i jej maleńkie, bielutkie psie dziecko. Poszłyśmy tam i oczywiście okazało się, że szczeniak jest jak najbardziej "na wydanie". Pieski "poszły", rozdane na wsi (aż strach myśleć, jaki będzie ich los), a jej nikt nie chciał. Sunia stoi na łańcuchu i rodzi zapewne dwa razy do roku :( Malutką zabrałyśmy i zabezpieczyłyśmy. Mały dzikusek jest już po wizycie u weterynarza i zaszczepiona czeka do adopcji w hoteliku. Sunia została :( Mamy wstępną zgodę na sterylizację suni i chociaż tyle chciałybyśmy dla niej zrobić. Jeżeli udałoby się znaleźć dom dla suni, spróbujemy uzyskać zrzeczenie się praw. 

Za środki ze zbiórki opłacimy utrzymanie malutkiej Śnieżki w hoteliku, zapłacimy za karmę i podkłady oraz za wizytę u weterynarza, jak również wysterylizujemy jej matkę. Bardzo liczymy na wsparcie i za każdy wpłacony grosik SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!

Aktualizacje


 • Ewa Adamek - awatar

  Ewa Adamek

  29.06.19
  29.06.19

  Śnieżka, a teraz Mia pojechała do Domu adopcyjnego i dostała szansę na godne życie. Pieniążki ze zbiórki oprócz opłaty za hotelik pomogły w opłacie za szczepienia suni. Jej mama będzie wkrótce wysterylizowana ( czekamy na koniec upałów). Dziękujemy Wam za każdy wpłacony grosik!

  Zdjęcie aktualizacji 33 502

Komentarze


 • Joanna Arvaniti - awatar

  Joanna Arvaniti

  09.06.19
  09.06.19

  Żeby udało się znaleźć domek dla suni, która została na łańcuchu. Biedactwo!

  • Ewa Adamek - awatar

   Ewa Adamek - Organizator zbiórki

   10.06.19
   10.06.19

   Też bardzo byśmy chciały. Na razie chociaż spróbujemy ją wysterylizować, dopóki mamy zgodę, bo i z takimi działaniami bywa bardzo różnie. Nie będzie chociaż kolejnych rozdanych lekką ręką, gdzie popadnie lub pozbytych się po urodzeniu :( Bardzo dziękujemy za wsparcie. O tym, co nam się uda zrobić, napiszę w aktualnościach. Pozdrawiam serdecznie

575 zł z 570 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Ewa Adamek - awatar

Ewa Adamek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 15

I.M. - awatar
I.M.
50
Majka - awatar
Majka
20
I.M. - awatar
I.M.
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Karolina Hrabina - awatar
Karolina Hrabina
20
Joanna Arvaniti - awatar
Joanna Arvaniti
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Majka - awatar
Majka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Monika - awatar
Monika
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij