Zbiórka Adopcyjnym dogom na przeżycie - zdjęcie główne

Adopcyjnym dogom na przeżycie

12 241 zł  z 11 000 zł (Cel)
Wpłaciły 234 osoby


Jesteśmy na skraju bankructwa. Od 2018 roku znacząco zwiększyła się ilość dogów trafiających pod naszą opiekę, nie mamy ich 5-6 ani 7-8, a permanentnie kilkanaście, z czego niestety kilka, które już na zawsze pozostaną na naszym utrzymaniu.
Wczoraj pierwszy raz ze względów finansowych musieliśmy odmówić przyjęcia bardzo problematycznego psa. Nie nasza wina ale jednak ogromnie ciężko na sercu, że nie mogliśmy spróbować mu pomóc.
Na kilka dogów, nawet tych bez szans na dom, starszych i chorych jesteśmy w stanie zarobić bazarkami, które prowadzone są non stop, na kilkanaście psów obecnie już niestety nie. Osiągnęliśmy dno. Czekamy na 1% jak na zbawienie ale w przypadku naszej małej, skoncentrowanej na jednej rasie organizacji to są wpływy pozwalające złapać oddech na jakieś dwa miesiące. W tym roku oddechu nie będzie, bo liczymy się z tym że 1% który spłynie w sierpniu, pójdzie na spłatę długów, które od czerwca zaczniemy niestety generować.
Nigdy nie oszczędzaliśmy na zdrowiu naszych podopiecznych. Karmimy karmami ze średniej półki (takimi jakimi co najmniej powinien karmić psa nowy dom), a tam gdzie to konieczne weterynaryjnymi, wykonujemy badania diagnostyczne, leczymy z pełnym zaangażowaniem konsultując poważne problemy u weterynarzy specjalistów w swej dziedzinie. A teraz nie mamy jak tego robić :( Musimy, tam gdzie myślimy, że jest to możliwe, zmienić karmy na te tańsze (50 zł na worku robi różnicę), musimy ograniczyć diagnostykę i wstrzymać ewentualne nie naglące zabiegi, przesunąć je w czasie, liczyć że znajdziemy domy które zdecydują się same wyprowadzić psa z problemu. Ciężko nam się z tym pogodzić, ciężko będzie z tym żyć, ciężko działać wbrew swoim przekonaniom, ale wyjścia nie mamy.
Prosimy Was o pomoc. Liczymy że średni koszt utrzymania jednego adopcyjnego doga to 1.000 zł miesięcznie. Łatwo licząc potrzebujemy kilkanaście tysięcy miesięcznie na utrzymanie wszystkich podopiecznych.
W załącznikach znajdziecie ostatnią fakturę za leczenie Radzi, która od 2018 jest na naszym utrzymaniu i ostatnio bardzo się zdrowotnie posypała. Faktura na ponad tysiąc złotych i niestety przy chorym sercu stale ponad 300 zł miesięcznie na leki a ilość leków zapewne będzie się zwiększać wraz z rozwojem choroby. Nie możemy nie kupić jej tych leków przecież. Oprócz serca Radzia ma chorą tarczycę, potrzebuje suplementów na stawy…  Tajsonowi zrobiła się jakaś nieładna zmiana na łapie, musimy go zoperować… Pako non stop ma problemy skórne, spadki odporności, ze względu na powiększona prostatę stosujemy kastracje farmakologiczną… Mela wymaga konsultacji i może jednak interwencji chirurgicznej i nie może od dłuższego czasu zwalczyć lamblii…  Można wymieniać i wymieniać. Prosimy Was o zasilanie naszej zbiórki. Korzystaliśmy jak dotąd z tej formy zaledwie 4 razy w wyjątkowych konkretnych przypadkach zbierając łącznie 13,5 tys. zł, teraz potrzebujemy stałego wsparcia na utrzymanie naszych podopiecznych.

Zapraszany na naszą bazarkową grupę https://www.facebook.com/groups/pomagamy.dogom/

oraz na nasze licytacje (sam możesz wstawic przedmiot na sprzedaż) https://www.facebook.com/groups/732397117501368/

Komentarze


 • Aneta SK - awatar

  Aneta SK

  30.08.2020
  30.08.2020

  Bazarek :)

 • Aneta SK - awatar

  Aneta SK

  21.08.2020
  21.08.2020

  Bazarek

 • Aneta SK - awatar

  Aneta SK

  22.07.2020
  22.07.2020

  Za bazarek :)

 • Marcin Nowak - awatar

  Marcin Nowak

  13.07.2020
  13.07.2020

  Lileczka mnie prosiła by wspomóc inne dogi ;) :) Jeszcze raz zachęcam do pomocy i adopcji dogów. Adopcja Lileczki to najlepsza decyzja ostatnich kilku lat, psinka przecudowna :)

  • Stowarzyszenie Dogi- Adopcje - awatar

   Stowarzyszenie Dogi- Adopcje - Organizator zbiórki

   17.07.2020
   17.07.2020

   Bardzo bardzo dziękujemy :) Wodać ze Lili rządzi ;)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.06.2020
  18.06.2020

  Za książki- Nesbo itd

12 241 zł  z 11 000 zł (Cel)
Wpłaciły 234 osoby

Wpłaty: 234

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Ramol - awatar
Ramol
50
Aneta SK - awatar
Aneta SK
72
Aneta SK - awatar
Aneta SK
150
Aneta SK - awatar
Aneta SK
108
Izabela Pieronik - awatar
Izabela Pieronik
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Aneta SK - awatar
Aneta SK
121
Paweł Barański - awatar
Paweł Barański
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij