Zbiórka Dorian - zdjęcie główne

Dorian

537 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Z ufnością podchodził do ludzi spieszących się do pracy. W porannym chłodzie obwąchiwał buty i nogawki niczym zagubiony piesek w poszukiwaniu znajomego zapachu. Doriana ktoś wyrzucił. Wystawił za drzwi, zapodział, pozbył się kłopotu. Bo ten przerażony i zdezorientowany kot jest chory i prawdopodobnie właśnie przez to stracił dom. Dorian ma masywne zmiany w jamie brzusznej. Pobieżne USG ujawniło cienie, płyny i przerosty. Wyniki badania krwi też osiągają przedziwne wartości. Pani doktor podejrzewa nowotwór w obrębie brzucholca. W przyszłym tygodniu wybierzemy się z podrzutkiem do specjalisty. Zrobimy dokładne USG i postaramy dowiedzieć co za obcy mieszka w jego brzuszku.

Dorian tuli się do naszych dłoni i mruczy najgłośniej jak umie. Próbuje się uspokoić. Choć nie rozumie co się stało, za wszelką cenę stara się odnaleźć w nowych, przytłaczających go okolicznościach. To okrutne, że w najtrudniejszym momencie dostał kopa w tyłek. Że gdy najbardziej potrzebuje bezpieczeństwa, miłości i ciepła – wylądował na ulicy.

Aktualizacje


  • Fundacja Przytul Kota - awatar

    Fundacja Przytul Kota

    07.11.2019
    07.11.2019

    Kochani, pięknie dziękujemy za pomoc dla Dorianka. Kocurek niedawno zamienił swoją izolatkę na pokój z innymi kotami. Radzi sobie tam całkiem dobrze, ciągle dostaje preparaty wspierające pracę jego układu trawiennego, jest pierwszy na śniadaniu, obiedzie i kolacji. Został już wykastrowany i wolniutko rozgląda się za odpowiedzialnym domkiem. Dziękujemy z całego serduszka <3

537 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Wpłaty: 25

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Paulina - awatar
Paulina
5
Amelia Kłos - awatar
Amelia Kłos
5
Kedi - awatar
Kedi
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Paulina Zet - awatar
Paulina Zet
20
Adrianna - awatar
Adrianna
50
Noireht - awatar
Noireht
20
Magda - awatar
Magda
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij