DYMITR - pies Kamila

11 262 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 111 osób
Dominik Durczok - awatar

Dominik Durczok

Organizator zbiórki

Kochani, zwracam się do Was z ogromną prośbą o pomoc i wsparcie. Dymitr - 4-4-letni, kochany owczarek mojego brata Kamila, pozostający pod troskliwą opkieką naszej schorowanej mamy od 1,5 miesiąca zmaga się z pogłębiającym się niedowładem czterokończynowym. Niestety dotychczasowe ścieżki leczenia oraz szerokie konsultacje środowiska weterynarzy na Śląsku nie przyniosły oczekiwanych efektów. Obecnie zmuszeni jesteśmy pogłebić diagnostykę obrazową we Wrocławiu w klinice pana prof. Marcina Wrzoska, która, mamy nadzieję, pozwoli postawić diagnozę i w sposób prawidłowy obrać leczenie , a która niestety będzie kosztowała około 2000zł ( badanie TK 3 odcinków kręgosłupa). Nie możemy wykluczyć ( co zresztą jest bardzo prawdopodobne, że skończy się to zabiegiem neurochirurgicznym ). Obecnie przyjmowane sterydy Solu-Medrol kosztują nas około 300zł/dziennie. Jeśli zechcielibyście pomóc kochanemu Dymisiowi będziemy dozgonnie wdzięczni.

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.05.2022
  24.05.2022

  Pozdrawiam serdecznie i życzę dużo zdrowia! PS. To piękne, że cel tej zbiórki został zrealizowany już w ciągu dwóch pierwszych dni... Mam nadzieję, że pan Kamil to widzi :)

  • Dominik Durczok - awatar

   Dominik Durczok - Organizator zbiórki

   24.05.2022
   24.05.2022

   Bardzo dziękuję w imieniu Dymitra i swoim. Niezwykle jest to dla nas cenne i pomocne ponieważ niestety do dzisiaj dalej nie postawiono ostatecznej diagnozy. Jedziemy znów 01.06 do Wrocławia na Uniwersytet Przyrodniczy celem dalszej diagnostyki. Wprawdzie jakaś linia jest obrana i jesteśmy pozytywnie nastawieni, ale musimy poczekać. Potem najprawdopodobniej farmakoterapia połączona z intensywną rehabilitacją. Jesteśmy zdeterminowani i dobrej myśli. Wszystkiego co najlepsze życzymy.

 • Agata - awatar

  Agata

  21.05.2022
  21.05.2022

  Powodzenia, nie popieram publicystyki na pudelku. Pozdrawiam i zycze zdrowia

  • Dominik Durczok - awatar

   Dominik Durczok - Organizator zbiórki

   21.05.2022
   21.05.2022

   Bardzo dziękujemy z Dymisiem. Rzuciłem tylko „okiem”, ale nie mam zamiaru tego ani czytać ani komentować. Z ludźmi dzieje się niestety cos złego….takie czasy. Ale chyba jednak tych dobrych jest więcej. A ja nie spocznę dopóki psiaka nie wyleczę. Jeszcze raz bardzo dziękuję i życzę wszystkiego co najlepsze.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.05.2022
  19.05.2022

  BŁAGAM BŁAGAM BŁAGAM MOJE MALEŃSTWO UMRZE NIE POTRAFIĘ SPOJRZEĆ W OCZY MOJEGO MALEŃSTWA I POWIEDZIEĆ, ŻE UMRZE BO NIE STAĆ MNIE NA JEGO LECZENIE. W PORTFELU MAM DOSŁOWNIE 37 ZŁOTYCH. W PIĄTEK SKOŃCZĄ SIĘ NAM LEKI I KARMA. https://dotuje.pl/moje-malenstwo-umiera

11 262 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 111 osób
Dominik Durczok - awatar

Dominik Durczok

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 111

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
NataliaZ - awatar
NataliaZ
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Krystyna Dusza - awatar
Krystyna Dusza
50
Konrad - awatar
Konrad
50
Olga Poręba - awatar
Olga Poręba
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij