Karolina Zagrodzka - awatar

Karolina Zagrodzka

Organizator zbiórki


Nasz Dom... Gdy śmierć była tak blisko, gdy głód już tak bardzo skręcał żołądki, gdy prawie gasła  ostatnia iskra w naszych oczach, nadeszło wybawienie. Trafiliśmy do bezpiecznej, małej stajenki. Poznaliśmy człowieka rękę z tej dobrej strony, nie biła już lecz dawała przyjazne pieszczoty...głos ludzki wydał się nagle ciepły i troskliwy. Było jedzenie, były pyszności. Mogliśmy wyjść na padok i pierwszy raz zobaczyć świat. Poznaliśmy co to miłość, dobroć, opieka i wolność. Tam stawialiśmy pierwsze kroki w ludzkim, rajskim świecie. Drodzy Państwo gorąco dziękuję za zebrane do tej pory fundusze. Dzięki nim pracą własnych rąk zrobiliśmy automatyczne poidła, by konie miały stały dostęp do świeżej wody nawet zimą, położyliśmy dach. Kolejnym bardzo ważnym krokiem w remoncie jest stabilna, metalowa brama (obecna wisi na sznurkach od snopowiązałki). Konie się drapią, opierają, napierają na nią, stare drewno nie wytrzymało. No i przęsła, konie skutecznie je zdemontowały. Chcielibyśmy położyć także płyty podobne do  Polbruku,  bo kamienie  coraz bardziej ostrymi krawędziami  wystają z ziemi. Gorąco prosimy o pomoc. Nie boimy się pracy, możemy pracować w dzień i w nocy, ale potrzebne jest Wasze wsparcie. Każda wyciągnięta dłoń to stworzenie bezpiecznego Azylu dla tych, którzy sami dziś Was o to poprosić nie mogą. Proszę więc za nich. Pomóżcie skończyć remont ich domu. To wszystko co mają, to wszystko czym żyją...

Nr konta bankowego Azyl Dla Koni: Bgż Bnp Paribas: Pl 1216 0014 6218 4592 8850 0000 01. Można także skorzystać z opcji PayPal: koniepizg@wp.pl - o treści „remont Azylu”.

Azyl dla Koni, to stowarzyszenie działające na rzecz zwierząt już kilka ładnych lat. Kilkanaście żyć uratowanych- konie, psy, koty, a nawet kozy! One wszystkie mają swoje schronienie, w którym mogą czuć się wolne i bezpieczne. Azyl pod swoimi skrzydłami ma obecnie 14 koni, 6 psów, 7 kotów i 3 koziołki. Konie zdrowsze cieszą się wolnością na 100 ha w sezonie pastwiskowym w Januszewie. Pozostałe zwierzęta, w tym 6 koni najbardziej chorych, przebywają w przydomowej stajni, gdzie mają opiekę 24h. Po dwóch latach od remontu deski zaczęły próchnieć, wiatr zerwał kawał dachu, brama już praktycznie nie działa i nie ma jej jak naprawić. Zima nadchodzi, czasu mamy coraz mniej.


Komentarze

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.09.18
  25.09.18

  Pomagajmy, to taki szczytny cel!

 • Karolina Blecharczyk - awatar

  Karolina Blecharczyk

  16.09.18
  16.09.18

  Tyle udostępnień i zero wpłat! wstyd!

Karolina Zagrodzka - awatar

Karolina Zagrodzka

Organizator zbiórki

Wpłaty - 7

Martasb - awatar
50
Martasb
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
R.L. - awatar
50
R.L.
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Joanna - awatar
20
Joanna
Agnieszka Wojciechowska - awatar
10
Agnieszka Wojciechowska
Karolina Blecharczyk - awatar
10
Karolina Blecharczyk

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij