Zbiórka Pomoc dla staruszki Dyzi. - zdjęcie główne

Pomoc dla staruszki Dyzi.

2 000 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 76 osób

Oto Dyzia. Stary pies, co większość swojego życia przesiedział za schroniskowymi kratami. 11 lat trwało zanim ktoś ją zauważył. W sierpniu ubiegłego roku, w końcu do Dyzi uśmiechnęło się szczęście. Wreszcie się doczekała, pojechała do swojego pierwszego w życiu, tego prawdziwego, wymarzonego domu. Stara, dziś 13 letnia suczka, szybko się zaaklimatyzowała. Okazała się cudownym, zrównoważonym psem, wdzięcznym za każdy kontakt z człowiekiem. I już miało być dobrze. Los w końcu odwrócił kartę. I przez kilka miesięcy było.

Ale kilka dni temu Dyzia poczuła się gorzej, z wesołej pogodnej psiny, zrobiła się markotna i apatyczna. Właściciele bez zwłoki udali się z Dyzią do lekarza, gdzie wykonany został komplet badań z rozszerzonym profilem tarczycowym. Okazało się, że staruszka ma silną anemię i została umówiona na następny dzień kolejna wizyta i dalsza diagnostyka. Nie udało się zrealizować tego planu, bo wieczorem Dyzia zaczęła tracić przytomność. Natychmiast zawieziona do kliniki, trafiła tam już we wstrząsie, przeszła ryzykowną operacje usunięcia śledziony, bo okazało się, że stara Dyzia ma na niej guza, który pękł. Na szczęście Dyza przeżyła operacje, dziś czuje się trochę lepiej. Została wykonana cytologia i kolejna kłoda pod nogami, bo z dużym prawdopodobieństwem jest to hemangiosarcoma - nowotwór o bardzo dużej złośliwości.

Właściciele kochają starą Dyzie, chcą dla niej jak najlepiej. Ale oprócz Dyzi, mają pod opieką kilka ciężko chorych zwierząt, których leczenie pochłania wszystkie pieniądze. Potrzebują pomocy, aby podarować starej Dyzi jeszcze trochę życia.

Potrzebne są pieniądze na pokrycie kosztów operacji ratującej życie, kolejne konsultacje weterynaryjne ponieważ istnieje podejrzenie zmiany nowotworowej na wątrobie. Potrzebne jest echo serca, kolejne badania krwi, a także karma hepatic. 

Pomóż Dyzi.

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Zofia Kanicka - awatar

  Zofia Kanicka

  07.04.2017
  07.04.2017

  Wierzę mocno, że wróci do zdrowia, czego życzę z całego serca.

 • Arleta - awatar

  Arleta

  07.04.2017
  07.04.2017

  Szybciutko zdrowiej psineczko, pieniążki wpłacone

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.04.2017
  06.04.2017

  Trzymaj się kochana psinko.

 • Od Dyzia dla Dyzi! - awatar

  Od Dyzia dla Dyzi!

  06.04.2017
  06.04.2017

  Walcz! Nie daj się chorobie!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.04.2017
  05.04.2017

  powodzenia

2 000 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 76 osób

Wpłaty: 76

Valeria - awatar
Valeria
41
Małgorzata - awatar
Małgorzata
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Hanna - awatar
Hanna
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Justyna Maciejewska-Jaguś - awatar
Justyna Maciejewska-Jaguś
7
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Joanna - awatar
Joanna
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij