Niestety, wpłata na tę zbiórkę nie jest już możliwa.

W Kobylnicy koło Słupska powstaje ośrodek rehabilitacji dzikich zwierząt. Cały czas zbieramy środki na otwarcie ośrodka, potrzeby są ogromne. Musimy zrobić remont budynku oraz przystosować teren, tak aby zapewnić zwierzętom jak najlepsze warunki podczas leczenia i rehabilitacji. Liczy się dla nas każda złotówka i każda inna pomoc. Małym jeżom, pisklętom potrzebny jest inkubator. Możemy im zapewnić opiekę, nakarmić, napoić i utrzymać odpowiednią temperaturę. Nie jesteśmy w stanie zapewnić im stałej wilgotności. A to jest bardzo ważne dla tak młodych zwierząt. Inkubator zwiększy szanse na przeżycie sierot.
Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Wpłata nie jest możliwa po końcu zbiórki.
Zrób jeszcze jeden mały krok.
Nawet 1 zł może pomóc!

Franciszka z Asyżu
Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia dla cudnych opiekunów i zwierzaków :) naszych braci mniejszych :)
Franciszka z Asyżu
Z pozdrowieniami dla Pani Edyty :)
Franciszka z Asyżu
pozdrawiam
Franciszka z Asyżu
Co miesiąc będę się starała wpłacić te moje skromne 20 zł :) na ten super cel :)
Agnieszka WD
Powodzenia :) ... i wytrwalosci!!!