Zbiórka Karma dla miejskich dzikusów - zdjęcie główne

Karma dla miejskich dzikusów

2 625 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 67 osób

Koty wolno żyjące. Ile ich żyje obok nas? Tego nie wie nikt. Pewne natomiast jest, że one też potrzebują opieki. Schronienia przez deszczem i chłodem, pożywienia, profilaktyki, czy w nagłych wypadkach - leczenia.

Od początku działania fundacji staramy się pomagać takim kotom. Kastrujemy. Leczymy. Budujemy dla nich domki. Dokarmiamy. 

I tak, przez prawie 7  lat działalności, pod naszą opieką czy dozorem, znalazło się kilka stad kotów wolno żyjących. Radogoszcz, Stoki, Bałuty, Rosanów, Ozorków to tylko niektóre lokalizacje. 

Takie stadka z reguły liczą  od kilku do kilkunastu osobników, ale są też i takie gdzie liczba kotów przekracza 20 sztuk.

Zapewnienie takiej liczbie kotów pożywienia jest nie lada wyzwaniem. Ponawiamy prośbę o wsparcie z myślą o zbliżających się powoli jesieni i zimie. Środki z tej zbiórki przeznaczymy na zakup karmy dla naszych dzikich podopiecznych.

Będziemy wdzięczni za każdą wpłatę. Razem możemy więcej.

Aktualizacje


 • Fundacja Przytul Kota - awatar

  Fundacja Przytul Kota

  13.01.2023
  13.01.2023

  Kochani! W imieniu bezdomniaków dziękujemy Wam za ogromną pomoc! Dzięki Wam ich brzuszki będą pełne, a główki trochę spokojniejsze!

  Dziękujemy!

  Zdjęcie aktualizacji 110 182

2 625 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 67 osób

Wpłaty: 67

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
75
Kasia - awatar
Kasia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
78
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Sylwia Marciniec - awatar
Sylwia Marciniec
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
JuDo - awatar
JuDo
200
Martyna Kowalska - awatar
Martyna Kowalska
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij