Niestety, wpłata na tę zbiórkę nie jest już możliwa.

Witajcie! Nazywam się Klaudia. Jestem młodą osobą (20l) i od zawsze lubiłam pomagać innym, jak tylko potrafiłam i mogłam. Niestety, teraz to ja potrzebuję pomocy... Nigdy nie pomyślałabym, że taki problem dotknie właśnie mnie... Lecz życie jest nieprzewidywalne i potrafi zmienić nasz los o 180stopni... Od 5lat choruję na nerwicę lękową. Przyczyniła się do tego jedna osoba, która mnie nachodziła, straszyła, wyzywała... Często z nerwów mam mdłości (zaciska mnie w gardle i nie chce się jeść, czasem nawet wymiotuję), czuję się słaba wewnętrznie, zawroty głowy, nie mogę jeść wszystkiego, bo mój brzuch jest delikatny przez tą nerwię, mdleję, albo słabnę w meega stresowych sytuacjach... Boję się wychodzić z domu, bo poza domem właśnie mdlałam i taki uraz został i nie chcę tego powtarzać... Ale walczę z tym... Ponadto mam emetofobię- jest to lęk przed wymiotami.
Pare lat temu zmarł mój Tata, do którego byłam bardzo przywiązana... Wpadłam w ciężką depresję, bardzo schudłam i brak mi motywacji do życia...
Mieszkam z Mamą. Mimo młodego wieku nie mogę podjąć się pracy poza domem, ale szukam jakiejś alternatywy. Jednak znalezienie pracy chałupniczej wcale nie jest takie łatwe, a muszę regularnie kupować leki, które są dość drogie... Jedna mała renta z której się utrzymujemy z Mamą ledwo wystarcza nam na opłaty, a do tego jeszcze leki, jedzenie, środki czystości, czasem prywatna wizyta lekarza w domu... Zbiórka jest moją jedyną nadzieją... Dzięki uzbieranym pieniążkom być może odzyskam wiarę w ludzkość i pozytywniej spojrzę na świat- teraz tego nie potrafię... Nie chcę, aby mój stan zdrowia jeszcze się pogorszył, dlatego proszę o pomoc!!!
DZIĘKUJĘ ZA KAŻDĄ ZŁOTÓWKĘ!!! ❤❤❤
Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Wpłata nie jest możliwa po końcu zbiórki.
Zrób jeszcze jeden mały krok.
Nawet 1 zł może pomóc!

marta mrugalska
Życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia, otaczam modlitwą ❤️
Anonimowy Darczyńca
:D
Anonimowy Darczyńca
Klaudio.Proszę módl się na różańcu, a wszystkie lęki odejdą , ufaj Panu !
Anonimowy Darczyńca
To niewielka kwota, ale i mi tez ludzie pomagali i pomagają nadal. Wiem, zatem, że każada kwota się liczy. Niech Wam Bóg błogosławi i proszę pamiętać to On - Bóg uzdrawia nie tylko ciało ale i duszę.
Łukasz
Prosze :)