Zbiórka Leon wrzucony do studni - zdjęcie główne

Leon wrzucony do studni

2 368 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 69 osób
Sandra Jońska - awatar

Sandra Jońska

Organizator zbiórki

Zarośle, odludzie i studnia, a w niej UWIĘZIONY LEON !

Leon w dniu dzisiejszym (02.06.2020r.) został znaleziony w studni w miejscowości Gajew gm. Żychlin. Psiak musiał spędził tam kilka długich dni i nocy. W dniu wyciągnięcia miał powyłamywane zęby i pazury, co wskazywało na to że zawzięcie walczył i starał się wydostać! Ciche i bezsilne skomlenie przypadkowo usłyszał były Sołtys, który od razu ruszył z pomocą. Po chwili na miejscu zjawiła się Ochotnicza Straż Pożarna ze Śleszyna, która wydostała psa ze studni. Studnia miała dwa okręgi była głęboka i psiak nie miał możliwości samodzielnie wydostać się z niej. Później pojawił się lekarz weterynarii, który opatrzył psa. Leon jest bardzo odwodniony i wycieńczony, na swoim ciele miał ogromnie dużo kleszczy. W Przychodni Weterynaryjnej został nawodniony i zabezpieczony w leki p chorobom pokleszczowym. Pobraliśmy krew i wysłaliśmy do badań, aktualnie czekamy na wyniki. Na szczęście psiaczek jest cały i nie doszło do złamań. Gmina Żychlin pokryje koszty pierwszej wizyty psa, ale przed nami dalsze leczenie i witaminy. Później będziemy musieli zaszczepić i zachipować go. Dodatkowo pieniążki ze zbiórki chcemy przeznaczyć na NAGRODĘ PIENIĘŻNĄ  aby zmotywować mieszkańców Gminy Żychlin do pomocy w poszukiwaniu 'OSOBY', która próbowała uśmiercić Leona w tak okrutny sposób jakim jest śmierć głodowa. 'Człowiek, który posunął się do takiego bestialstwa powinien ponieść odpowiednią karę. To nie było przypadkowe miejsce, a dobrze zaplanowane działanie - spokojna, cicha okolica w okolicy brak mieszkańców ... na szczęście zdarzył się cud ♥ 

Leoś za trzy, cztery tygodnie powinien być gotowy do adopcji. W celu adopcji prosimy o kontakt - 694 812 878 Sandra, 735 231 341 Dariusz 
Komentarze


 • Beata od Znajdek - awatar

  Beata od Znajdek

  05.06.2020
  05.06.2020

  potwór, nie człowiek. nic dodać.

 • Ada Strzeszewska - awatar

  Ada Strzeszewska

  05.06.2020
  05.06.2020

  serduszko dla psiaka

 • Aleksandra M. - awatar

  Aleksandra M.

  05.06.2020
  05.06.2020

  dziękuję wszystkim, którzy zajęli się tym pieskiem. Dzięki Wam wraca wiara w Człowieka.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.06.2020
  05.06.2020

  Trzymam kciuki za zdrowie pieska i dobry domek dla niego i dziękujw że mu pomagacie

 • Barbara Osica - awatar

  Barbara Osica

  04.06.2020
  04.06.2020

  Xxx

2 368 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 69 osób
Sandra Jońska - awatar

Sandra Jońska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 69

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Katarzyna Kołaczyńska - awatar
Katarzyna Kołaczyńska
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marta - awatar
Marta
50
Izabela - awatar
Izabela
20
Karolina Es - awatar
Karolina Es
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Marcin - awatar
Marcin
20
Beata od Znajdek - awatar
Beata od Znajdek
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij