Zbiórka Pocztówka z Wyprawy do Kirgistan - zdjęcie główne

Pocztówka z Wyprawy do Kirgistan

611 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Robert Woźniak - awatar

Robert Woźniak

Organizator zbiórki

Powitać,
Jak już zapewne wiecie, niedługo ruszamy w naszą wyprawę pod granicę z Chinami. Zanim jeszcze powstała nasza strona wiele osób pytało, czy mamy coś z głową. Inni pytali czy w domach wszystko w porządku. Na końcu zostali ci, którzy zadawali dziwne pytania w stylu: co myślicie o wpływie kwaśnych deszczy na środowisko naturalne oraz czy będziemy wysyłać pocztówki z trasy. Co do deszczów to nie wiemy, ale z pocztówkami jak najbardziej! Wyślemy pocztówkę do każdego kto sobie tego zażyczy, do znajomych, babci i dziadka znajomych, cioci, wujka, dziewczyny, chłopaka i zięcia psa od strony stryjecznego pasierba Natalii. Do każdego kto ma jakiś adres zameldowania...

Ale hola hola. Jesteśmy fajni, no tylko nie aż tak… W zamian zwracamy się z prośbą o drobne wsparcie finansowe całego przedsięwzięcia. Wystarczy wpłata dowolnej kwoty (minimalna wpłata przez stronę 10 złotych) na nasze konto w serwisie Pomagam.pl - pomagam.pl/easternclassics i kartka pocztowa powędruje na wskazany adres nie tylko z Radomia. Po dokonaniu wpłaty podeślij na mejla [email protected] adres, na jaki ma zostać wysłana pocztówka. Kartkę pocztową można zamawiać również dla kogoś znajomego i nieznanego. Albo odwrotnie.

Oczywiście możecie nie chcieć pocztówki (umówmy się - kto by nie chciał?), ale jeśli spodobał się Wam nasz pomysł i chcielibyście dołożyć do niego swoją cegiełkę, możecie po prostu wpłacić dowolną kwotę poprzez stronę pomagam.pl/easternclassics. Za każde okazane wsparcie ogromne spasiba!
Pożyczcie nam zdrowia szczęścia i pięć złoty. Każdy z was może nam pomóc zrealizować nasz szalony pomysł, którego nie do końca jesteśmy jeszcze świadomi. To może być niewielki wydatek dla Was, a dla nas to kolejne litry paliwa i kolejne przejechane kilometry.
Pozdrawlaju!

https://pomagam.pl/easternclassics

EasternClassics.pl / facebook.com/EastClassTour / [email protected]  

611 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Robert Woźniak - awatar

Robert Woźniak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 16

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Michal Chodnicki - awatar
Michal Chodnicki
50
Michu - awatar
Michu
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Łukasz Huszczo - awatar
Łukasz Huszczo
40
Maciej - awatar
Maciej
100
Helena Osowiec-Bujna - awatar
Helena Osowiec-Bujna
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij