Zbiórka Pocztówka z Wyprawy do Kirgistan - miniaturka zdjęcia

Pocztówka z Wyprawy do Kirgistan

Robert Woźniak - awatar

Robert Woźniak

Organizator zbiórki

Powitać,
Jak już zapewne wiecie, niedługo ruszamy w naszą wyprawę pod granicę z Chinami. Zanim jeszcze powstała nasza strona wiele osób pytało, czy mamy coś z głową. Inni pytali czy w domach wszystko w porządku. Na końcu zostali ci, którzy zadawali dziwne pytania w stylu: co myślicie o wpływie kwaśnych deszczy na środowisko naturalne oraz czy będziemy wysyłać pocztówki z trasy. Co do deszczów to nie wiemy, ale z pocztówkami jak najbardziej! Wyślemy pocztówkę do każdego kto sobie tego zażyczy, do znajomych, babci i dziadka znajomych, cioci, wujka, dziewczyny, chłopaka i zięcia psa od strony stryjecznego pasierba Natalii. Do każdego kto ma jakiś adres zameldowania...

Ale hola hola. Jesteśmy fajni, no tylko nie aż tak… W zamian zwracamy się z prośbą o drobne wsparcie finansowe całego przedsięwzięcia. Wystarczy wpłata dowolnej kwoty (minimalna wpłata przez stronę 10 złotych) na nasze konto w serwisie Pomagam.pl - pomagam.pl/easternclassics i kartka pocztowa powędruje na wskazany adres nie tylko z Radomia. Po dokonaniu wpłaty podeślij na mejla pocztowki@easternclassics.pl adres, na jaki ma zostać wysłana pocztówka. Kartkę pocztową można zamawiać również dla kogoś znajomego i nieznanego. Albo odwrotnie.

Oczywiście możecie nie chcieć pocztówki (umówmy się - kto by nie chciał?), ale jeśli spodobał się Wam nasz pomysł i chcielibyście dołożyć do niego swoją cegiełkę, możecie po prostu wpłacić dowolną kwotę poprzez stronę pomagam.pl/easternclassics. Za każde okazane wsparcie ogromne spasiba!
Pożyczcie nam zdrowia szczęścia i pięć złoty. Każdy z was może nam pomóc zrealizować nasz szalony pomysł, którego nie do końca jesteśmy jeszcze świadomi. To może być niewielki wydatek dla Was, a dla nas to kolejne litry paliwa i kolejne przejechane kilometry.
Pozdrawlaju!

https://pomagam.pl/easternclassics

EasternClassics.pl / facebook.com/EastClassTour / kontakt@EasternClassics.pl  

Wybierz kwotę

Robert Woźniak - awatar

Robert Woźniak

Organizator zbiórki

Wpłaty - 15

Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Michal Chodnicki - awatar
50
Michal Chodnicki
Michu - awatar
50
Michu
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Łukasz Huszczo - awatar
40
Łukasz Huszczo
Maciej - awatar
100
Maciej
Helena Osowiec-Bujna - awatar
10
Helena Osowiec-Bujna
KacB - awatar
50
KacB

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.