Niestety, wpłata na tę zbiórkę nie jest już możliwa.

REHABILITACJA DLA PIELĘGNIARKI !
- czasami role się odwracają . . .

Moja Mama potrzebuje Waszej pomocy!
Na początku lipca moja Mama miała bardzo groźny wypadek samochodowy. Prawdopodobnie zasłabła i zjechała na przeciwny pas ruchu jadąc prosto na jadącego z naprzeciwka tira w wyniku czego doznała bardzo poważnych i licznych obrażeń. Trafiła od razu na OIOM. Mimo tego,że Mama opuściła OIOM po 4 dniach trafiła tam z powrotem z powodu pogarszającego się stanu zdrowia...
Obrażenia mojej Mamy po wypadku są poważne m.in. ma: połamaną miednicę, biodro, złamanie otwarte śródstopia, połamane żebro, stłuczone płuca, usunięto śledzionę, liczne stłuczenia kl. piersiowej, rąk).
Dzięki dobrej opiece lekarzy moja mam walczy teraz o zdrowie na oddziale ortopedii.
Czeka ją bardzo długa i kosztowna rehabilitacja dlatego razem z Tatą z całego serca prosimy o pomoc. Będziemy wdzięczni za każdą złotówkę !
Pieniążki będą przeznaczone na rehabilitację , na leki, ewentualnie na potrzebny sprzęt mamie na pomoc w powrocie do zdrowia.
Moja Mama jest bardzo pogodną i silną kobietą. Niedawno sama pomagała jako pielęgniarka w Szpitalu w Białej Podlaskiej dlatego... POMÓŻMY JEJ !
Pomóżmy tak jak moja mama zawsze była gotowa nieść pomoc osobom potrzebującym!
Słowa mojej mamy jak jechała na OIOM tuż po wypadku:
"Ratujcie moje nogi... Ja muszę wracać do pracy! "
Z sercem pełnym nadziei ,
córka Agnieszka oraz mąż Andrzej.
Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Wpłata nie jest możliwa po końcu zbiórki.
Zrób jeszcze jeden mały krok.
Nawet 1 zł może pomóc!

Anonimowy Darczyńca
trzymam kciuki!
Agnieszka Filipiuk - Organizator zbiórki
Dziękujemy ! :)
Anonimowy Darczyńca
Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
Agnieszka Filipiuk - Organizator zbiórki
Dziękujemy! L., A., A.
Anonimowy Darczyńca
Wszystkiego najlepszego na drodze powrotnej do zdrowia
Agnieszka Filipiuk - Organizator zbiórki
Oby jak najszybciej! Dziękujemy ! :)
Anonimowy Darczyńca
Darczyńca
Agnieszka Filipiuk - Organizator zbiórki
Dziękujemy ! :)
Anonimowy Darczyńca
UM
Agnieszka Filipiuk - Organizator zbiórki
Dziękujemy bardzo! :)