Niestety, wpłata na tę zbiórkę nie jest już możliwa.

‼️ 𝐈𝐍𝐓𝐄𝐑𝐖𝐄𝐍𝐂𝐉𝐀 𝐆𝐌𝐈𝐍𝐀 𝐃Ę𝐁𝐍𝐈𝐂𝐀 𝐊𝐀𝐒𝐙𝐔𝐁𝐒𝐊𝐀 ‼️
𝗭 𝗽𝘀𝗲𝘂𝗱𝗼 𝗸𝗼𝗷𝗰𝗮 𝗰𝗮ł𝗲𝗴𝗼 𝘄 𝗼𝗱𝗰𝗵𝗼𝗱𝗮𝗰𝗵 𝘇𝗮𝗯𝗿𝗮𝗹𝗶ś𝗺𝘆 𝗺𝗮𝗹𝘂𝘁𝗸ą 𝘀𝘂𝗻𝗶ę 😞
𝗧𝗲𝗻 ś𝗺𝗶𝗲𝗿𝗱𝘇ą𝗰𝘆 𝘁𝘂𝗻𝗲𝗹 𝗻𝗮𝘄𝗲𝘁 𝗻𝗶𝗲 𝗽𝗼𝘀𝗶𝗮𝗱𝗮ł 𝗼𝘁𝘄𝗮𝗿𝗰𝗶𝗮 ‼️
Wszystko na stałe było przybite.
W środku unosił się obrzydliwy fetor a w miseczce leżał dla suni 𝘀𝗽𝗹𝗲ś𝗻𝗶𝗮ł𝘆 𝗰𝗵𝗹𝗲𝗯 𝗻𝗮𝗺𝗼𝗰𝘇𝗼𝗻𝘆 𝘄𝗼𝗱ą 💔
Po bokach stały dwie butle z gazem 😵💫
I tak wegotała malutka bo życiem tego nazwać nie sposób.
⚠️ Argument niezwykle utalentowanego kierowcy samochodu wjeżdżającego na posesję podczas interwencji z piskiem opon było stwierdzenie, że kontrola z gminy była i uchybień nie stwierdziła 😵
No cóż - ciężko nawet uwierzyć ‼️
⭐️ Nowalijka - bo takie otrzymała od nas imię sunia - wróciła z nami ⭐️
Zapewniamy, że złożymy zawiadomienie do gminy i przedstawimy nasz materiał dowodowy.
🆘🆘 Gorąco prosimy o każdy grosik dla Nowalijki, która nie ma nawet książeczki zdrowia 🆘
Nie ma NIC ‼️
Od dziś ma nas 🥺
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Wpłata nie jest możliwa po końcu zbiórki.
Zrób jeszcze jeden mały krok.
Nawet 1 zł może pomóc!
