Zbiórka Na bezpieczny czas Eltona - zdjęcie główne

Na bezpieczny czas Eltona

350 zł  z 350 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób

Ratując jedno zwierzę nie zmienimy całego świata, ale świat zmienia się dla tego konkretnego zwierzaka. Świat Eltona był przepełniony okucieństwem wobec zwierząt. Znaleźliśmy go podczas wykonywania interwencji w kojcu pełnym odchodów, bez wody i z dziurawą budą, kora nie chroniła psiaka przed warunkami atmosferycznymi. Elton nie dostawał też odpowiedniej karmy. Odchody były nie sprzątane przez wiele miesięcy, co spowodowało, że psiak nie miał się gdzie poruszać. Wszystkie zwierzęta odebraliśmy od tych okrutnych ludzi, którzy obecnie czekają na proces sądowy o znęcanie się nad zwierzętami. Elton stał się naszym podopiecznym i teraz rozpoczyna nowy rozdział swojego życia. 

Naszym celem jest znalezienie mu najwspanialszego domu. Zanim to się jednak stanie musimy zapłacić za jego utrzymanie w hotelu i konieczne zabiegi weterynaryjne w tym kastrację. 

Z uwagi na liczbę podopiecznych, która wciąż rośnie bardzo prosimy Państwa o wsparcie dla Eltona i zapewnienie mu bezpiecznego pobytu w hotelu dla zwierząt, aby nie musiał trafić do schroniska tylko docelowo do domu. 

Zmieńmy świat Eltona na lepszy! Liczy się każdy grosik


Dziękujemy w imieniu Eltona i wszystkich naszych podopiecznych!

Aktualizacje


 • Łódzkie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami OPP KRS 0000014017 - awatar

  Łódzkie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami OPP KRS 0000014017

  05.03.2017
  05.03.2017

  Elton z nadzieją patrzy w przyszłość. Jeszcze brakuje mu troszkę na koncie ale najważniejsze to aby znalazł nowy dom

  Zdjęcie aktualizacji 3 350

350 zł  z 350 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób

Wpłaty: 15

Adriana Gwadera - awatar
Adriana Gwadera
60
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Maria Kuleczka-Raszewska - awatar
Maria Kuleczka-Raszewska
40
Krystyna Olejniczak - awatar
Krystyna Olejniczak
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anna Demianiuk - awatar
Anna Demianiuk
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij