Zbiórka Na bezpieczny czas Eltona - zdjęcie główne

Na bezpieczny czas Eltona

350 zł  z 350 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób

Ratując jedno zwierzę nie zmienimy całego świata, ale świat zmienia się dla tego konkretnego zwierzaka. Świat Eltona był przepełniony okucieństwem wobec zwierząt. Znaleźliśmy go podczas wykonywania interwencji w kojcu pełnym odchodów, bez wody i z dziurawą budą, kora nie chroniła psiaka przed warunkami atmosferycznymi. Elton nie dostawał też odpowiedniej karmy. Odchody były nie sprzątane przez wiele miesięcy, co spowodowało, że psiak nie miał się gdzie poruszać. Wszystkie zwierzęta odebraliśmy od tych okrutnych ludzi, którzy obecnie czekają na proces sądowy o znęcanie się nad zwierzętami. Elton stał się naszym podopiecznym i teraz rozpoczyna nowy rozdział swojego życia. 

Naszym celem jest znalezienie mu najwspanialszego domu. Zanim to się jednak stanie musimy zapłacić za jego utrzymanie w hotelu i konieczne zabiegi weterynaryjne w tym kastrację. 

Z uwagi na liczbę podopiecznych, która wciąż rośnie bardzo prosimy Państwa o wsparcie dla Eltona i zapewnienie mu bezpiecznego pobytu w hotelu dla zwierząt, aby nie musiał trafić do schroniska tylko docelowo do domu. 

Zmieńmy świat Eltona na lepszy! Liczy się każdy grosik


Dziękujemy w imieniu Eltona i wszystkich naszych podopiecznych!

Aktualizacje


 • Łódzkie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami OPP KRS 0000014017 - awatar

  Łódzkie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami OPP KRS 0000014017

  05.03.2017
  05.03.2017

  Elton z nadzieją patrzy w przyszłość. Jeszcze brakuje mu troszkę na koncie ale najważniejsze to aby znalazł nowy dom

  Zdjęcie aktualizacji 3 350

350 zł  z 350 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób

Wpłaty: 15

Adriana Gwadera - awatar
Adriana Gwadera
60
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Maria Kuleczka-Raszewska - awatar
Maria Kuleczka-Raszewska
40
Krystyna Olejniczak - awatar
Krystyna Olejniczak
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anna Demianiuk - awatar
Anna Demianiuk
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij