Niestety, wpłata na tę zbiórkę nie jest już możliwa.

Udało się uzbierać na pełną kurację naszego podopiecznego - dzielnego rudego Makaronika - pod opieką Zwierzaków z Mińska. Ponieważ mamy pod opieką jeszcze kilkadziesiąt innych podopiecznych, chcemy zabezpieczyć przynajmniej trzy ampułki leku w Warszawie, by mieć go pod ręką i rozpocząć kurację jeżeli któremuś z naszych futrzastych przydarzy się ten niesamowity pech i zachorują na nieuleczalnego dotąd fipa.
1200 złotych to nie fortuna, a nam pomoże zebrać na chociaż początek terapii nawet dla większego i starszego kota, dlatego bardzo bardzo prosimy o wsparcie. Chcemy złożyć zamówienie najpóźniej do końca listopada, bo później w grudniu może być z tym problem!

W imieniu naszych ogonków, w tym kilkudziesięciu kociaków i podrostków, bardzo prosimy o każde, nawet najmniejsze wsparcie!

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Wpłata nie jest możliwa po końcu zbiórki.
Zrób jeszcze jeden mały krok.
Nawet 1 zł może pomóc!
