Zbiórka Emi z guzem zbiera na operację - zdjęcie główne

Emi z guzem zbiera na operację

96 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby

Emi została znaleziona na terenie gminy Pawonków- niestety nie otrzymała pomocy, do jakiej gminę zobowiązują przepisy prawne..


 Gdyby nie wielkie serce pewnej rodziny z Łagiewnik, pewnie do dziś błąkałaby się głodna i cierpiąca na mrozie.. Pies był głodny, zmarznięty, przerośnięte pazury utrudniały chodzenie..


 Emi ma też olbrzymiego guza, wstępna diagnoza po wizycie w gabinecie weterynaryjnym to podejrzenie guza Stickera. W piątek jest umówiona na konsultację do doktora Kostrzewskiego w Katowicach, który podejmie dezycję o dalszym leczeniu.


 Musieliśmy umieścić ją w hotelu, bo pobyt w schronisku dla dla niej wyrok śmierci. I chociaż mamy ju z tyle psów na utrzymaniu, nie mieliśmy sumienia Jej zostawić. Miesięczny koszt opłacenia jej miejsca to 300zł

 Sama operacja będzie również bardzo ryzykowna i kosztowna, pomóżcie nam pokryć jej koszty.. Już dziś wiemy, że przy guzie tej wielkości i wieku Emi (ok. 10lat) możliwe, że będzie trzeba podać jej jednostkę krwi (350zł).


Bardzo prosimy o pomoc w opłaceniu zabiegu i leków dla Emisi.. 

10 lutego sunia umówiona jest na zabieg, trzymajcie kciuki!

Aktualizacje


 • OTOZ „Animals” Inspektorat Lubliniec - awatar

  OTOZ „Animals” Inspektorat Lubliniec

  13.02.2017
  13.02.2017

  Emisia już po drugiej operacji - wczoraj został usunięty zewnętrzny guz, dzisiaj operacja wewnątrz trwała ok. 5 godzin, Emi miała rozległe nacieki nowotworowe na macicy, które objęły również cewkę moczową, udało się usunąć zmiany niestety usunięta musiała zostać również część cewki, która została wyszyta w powłoki brzuszne - Emisia zostaje w klinice do jutra, rokowania ostrożne - na razie najważniejsze, że przeżyła operację, wybudziła się z narkozy i operacja przebiegła zgodnie z planem.

  Zdjęcie aktualizacji 2 861

96 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby

Wpłaty: 4

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
6
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ewa Cyran - awatar
Ewa Cyran
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij