Anna Kijewska-Mielczarek - awatar

Anna Kijewska-Mielczarek

Organizator zbiórki

Mam na imię Ania i niestety nie umiem przejść obojętnie obok potrzebującego zwierzaka, angażując się w to sercem i emocjami. Niedawno poznałam Lenkę, która poszła o kilka kroków dalej i ratuje potrzebujące kociaki. W  jej domu są kotki - piraci (z jednym oczkiem), jednołapka, niewidomy Dżamal. W jej kuchni mieszka przeurocza Klarunia, uratowana w stanie skrajnego wyczerpania po wypadku - Klarunia jest nosicielką białaczki, ale tak wyjątkowo cudnego kotka rzadko się spotyka :) To u niej w domu Tolo wrócił do sił.

Witam zatem wszystkich w imieniu Tola, Lenki, dzięki której odzyskuje siły i swoim.

Tolo został znaleziony w okolicach szkoły baletowej w Łodzi. Miał zrastające się złamanie miednicy, przez co szedł powoli i niepewnie. U weterynarza okazało się, że ma połamane kły i wybite ząbki. Ktoś go bardzo skrzywdził... 

W takim stanie trafił do jednej z lecznic łódzkich, gdzie go wykastrowano ; został odebrany odwodniony, z ostrą niewydolnością nerek. Nie nadawał się do powrotu na wolność. Od tej pory same finansujemy jego leczenie, a Lenka troskliwie się nim zajmuje. 

Wynik badań wykazały niewydolność nerek, problemy z wątrobą ale na szczęście testy na choroby wirusowe wyszły ujemne. Pierwszy tydzień to była walka o życie, ale po tygodniu wyniki bardzo się poprawiły. To dodało optymizmu i wiary, że ma szanse.

Tolo bierze kroplówki podskórne, antybiotyki, leki na nerki w zastrzykach i doustne, specjalistyczną karmę nerkową i preparat białkowy, budujący jego siłę. Powtarzamy też co tydzień badania krwi. Jest dużym, silnym, spokojnym kocurkiem. A w ciągu trzech tygodni jego waga wzrosła z 3 kg do 3,7 kg. To podobno bardzo ładny wynik.


Bardzo prosimy o pomoc w odzyskaniu części kosztów i sfinansowania czekających go jeszcze badań i zabiegów. W tej chwili musimy usunąć połamane kły i ząbki, które sprawiają mu wiele bólu. 

No i ... prosimy o pomoc w szukaniu domu :)

Tolo przed rozpoczęciem leczenia.

Aktualności

 • Anna Kijewska-Mielczarek - awatar

  Anna Kijewska-Mielczarek

  29.10.17
  29.10.17

  Fun page domu tymczasowego, w którym przebywa Tolo https://www.facebook.com/Dom-Tymczasowy-Lenki-1631430110232479/

Komentarze

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.08.17
  11.08.17

  Życzę zdrowia kotkowi. Podziwiam Was za szlachetną działalność. Pozdrawiam!

  • Anna Kijewska-Mielczarek - awatar

   Anna Kijewska-Mielczarek - Organizator zbiórki

   29.08.17
   29.08.17

   Bardzo dziękujemy za wsparcie! Z Tolusiem coraz lepiej a jego losy oraz losy innych kociakow z domu tymczasowego Lenki można śledzic na Facebooku https://m.facebook.com/Dom-Tymczasowy-Lenki-1631430110232479/ Pozdrawiamy serdecznie i prosimy pięknie o UDOSTĘPNIANIE naszych postów ☺

 • M & P - awatar

  M & P

  03.08.17
  03.08.17

  duzo zdrowia dla kotełka :))

  • Anna Kijewska-Mielczarek - awatar

   Anna Kijewska-Mielczarek - Organizator zbiórki

   29.08.17
   29.08.17

   Dziękujemu bardzo za wsparcie. W tej chwili dom tymczasowy Lenki ma już konto w Fundacji Viva ! Tolusio wciaz dostaje kroplowki dwa razy na tydzien i leki na nerki a przed nim usuniecie polamanych zabkow. Wszystkie informacje o domu i o przebywających w nim kociakach są dostępne pod adresem Facebooka https://m.facebook.com/Dom-Tymczasowy-Lenki-1631430110232479/ Pozdrawiamy serdecznie i pięknie prosimy o UDOSTĘPNIANIE naszych postów na fb☺

Anna Kijewska-Mielczarek - awatar

Anna Kijewska-Mielczarek

Organizator zbiórki

Wpłaty - 6

Bella Iza - awatar
10
Bella Iza
Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Łukasz Jasina - awatar
10
Łukasz Jasina
Michał Ziarno - awatar
100
Michał Ziarno
M & P - awatar
150
M & P

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.