Zbiórka Zrzuta na turnus dla Julki - miniaturka zdjęcia

Zrzuta na turnus dla Julki

Marek Zieleźny - awatar

Marek Zieleźny

Organizator zbiórki

Siema! 

Mam na imię Marek. 

Jest sprawa do załatwienia.

 Razem z garstką dobrych znajomych co roku bierzemy sobie za cel, żeby jakoś wspomóc kogoś, kto takiej pomocy potrzebuje i robimy festyny, koncerty, itp. w tym celu, żeby nazbierać pieniążki. Rok temu, przy pomocy różnych źródeł, udało się nazbierać mnóstwo pieniędzy na taką specjalną windę dla małego Wojtusia, który pokonuje świat jeżdżąc na wózku inwalidzkim. W tym roku chcielibyśmy jakoś ułatwić start w życie takiej małej Julce. Naszym głównym celem jest dozbieranie 3.000 złotych na turnus rehabilitacyjny dla Niej oraz Jej Mamy jako opiekuna. Całkowity koszt takiego 2-tygodniowego "wypadu po zdrowie" to ponad 6.000, ale odbył się już jeden festyn familijny, gdzie udało się nazbierać już 3.300 zł. Jesteśmy więc w połowie drogi, czekają nas jeszcze koncerty, ale z nieśmiałą prośbą o pomoc postanowiłem zwrócić się także tutaj :) To jak? Można by liczyć na jakiś przysłowiowy od Was grosz? ;)

Tych pieniędzy w takich przypadkach jest nigdy dość, bo ciągłe leczenia, rehabilitacje, leki czy chociażby same dojazdy na rehabilitacje - to wszystko kosztuje, i to niemało, a NFZ wszystkiego przecież nie zrefunduje... Na taki turnus można również załapać się z NFZ właśnie, ale kolejki są baaaardzo długie, a dla Julki liczy się czas - czym prędzej będzie miała fachową opiekę, tym lepiej dla Niej!

To, że nie biorę żadnych pieniędzy, to jest chyba oczywiste? :) Napisać nic nie kosztuje, a szczery uśmiech młodej, oby coraz zdrowszej Julki jest dla mnie absolutnie bezcenny i nieprzeliczalny na żadne pieniądze świata, więc cała ewentualnie zebrana kwota pójdzie prosto do rodziców Julki (wspaniałych ludzi, którzy bardzo aktywnie pomagają nam również przy takich imprezach, jak np. finały WOŚP w naszej miejscowości) - oni już dobrze będą wiedzieć, jak ją spożytkować, by Julce było w życiu lżej.

Poniżej pozwolę sobie wkleić parę słów więcej o tej młodej damie, spisanych przez Jej rodziców. I kilka Jej zdjęć:

"Nasza córka, Julka, urodziła się 23 sierpnia 2016 roku, z dwoma wrodzonymi wadami serduszka (mnogie VSD i ASD II). W swoim krótkim życiu przeszła już 2 operacje i jedno cewnikowanie serca, dzięki którym ma szansę dorównać swoim rówieśnikom. Pod znakiem zapytania jest jeszcze jeden zabieg, który być może będzie musiała mieć wykonany. Operacja ta zakończyłaby cały proces naprawy serduszka Julki, sprawiając, że będzie ono biło bardzo bardzo długo .. Mocno w to wierzymy. Pomimo "gorszego startu" Jula jest waleczną dziewczynką. Na co dzień musi przyjmować dużo lekarstw na swoje wyjątkowe serduszko. A że należy do grupy szczególnego ryzyka musimy się starać aby nic się do jej organizmu nie przyplątało. Dodatkowo jeździmy z nią na rehabilitację, bo jej napięcie mięśniowe nie jest takie jak powinno - asymetria ciała i opóźniony rozwój fizjologiczny.. Jula jest  pod opieką kardiologów, neurologa, psychologa, logopedy oraz fizjoterapeuty. Dzięki Waszej pomocy będzie mogła: częściej uczestniczyć w  rehabilitacji, będziemy mogli pokryć koszty prywatnego leczenia Julki, zakupić najpotrzebniejszy sprzęt monitorujący, uczestniczyć w turnusach rehabilitacyjnych. Będziemy niezmiernie wdzięczni, jeśli to akurat Julce podarujecie swój przysłowiowy grosz. Pomagajmy, bo człowiek nie rodzi się tylko dla siebie..."

Z góry serdecznie chciałbym serdecznie podziękować za Wasze zainteresowanie tą sprawą i ewentualny odzew! Dziękuję w imieniu Julki, Jej Rodziców oraz swoim. Bądźmy fajni! :)

Pozdrawiam i życzę miłego dnia!

Marek.


Wybierz kwotę

Komentarze

 • Eugenia CZYŻ - awatar

  Eugenia CZYŻ

  15.11.18
  15.11.18

  piasek kinetyczny

 • Anna Winiarska/ LICYTACJA NR 12 - awatar

  Anna Winiarska/ LICYTACJA NR 12

  19.10.18
  19.10.18

  Licytacja nr 12 Wszytskiegi dobrego dla Julci! 😍

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.10.18
  15.10.18

  Powodzenia!

  • Marek Zieleźny - awatar

   Marek Zieleźny - Organizator zbiórki

   18.10.18
   18.10.18

   W imieniu Julki serdecznie dziękujemy za pomoc!!! :) Fajnego dnia! :)

 • Kasia - awatar

  Kasia

  28.09.18
  28.09.18

  Zdrówka!

 • Ania - awatar

  Ania

  05.07.18
  05.07.18

  Zdróweczka 😘

  • Marek Zieleźny - awatar

   Marek Zieleźny - Organizator zbiórki

   06.07.18
   06.07.18

   Serdecznie dziękuję w imieniu Julki! :) Fajnego dnia! :)

Marek Zieleźny - awatar

Marek Zieleźny

Organizator zbiórki

Wpłaty - 47

Nina Hejna - awatar
22
Nina Hejna
Ela Oślizło - awatar
100
Ela Oślizło
Eugenia CZYŻ - awatar
30
Eugenia CZYŻ
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Olga Republika Czeska - awatar
30
Olga Republika Czeska
Iwona - awatar
33
Iwona
Nina Hejna - awatar
30
Nina Hejna
Klaudia Grabiec - awatar
40
Klaudia Grabiec
Anonimowy Darczyńca - awatar
30
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
15
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.