Zbiórka Zrzuta na turnus dla Julki - zdjęcie główne

Zrzuta na turnus dla Julki

3 008 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 79 osób
Marek Zieleźny - awatar

Marek Zieleźny

Organizator zbiórki

Siema! 

Mam na imię Marek. 

Jest sprawa do załatwienia.

 Razem z garstką dobrych znajomych co roku bierzemy sobie za cel, żeby jakoś wspomóc kogoś, kto takiej pomocy potrzebuje i robimy festyny, koncerty, itp. w tym celu, żeby nazbierać pieniążki. Rok temu, przy pomocy różnych źródeł, udało się nazbierać mnóstwo pieniędzy na taką specjalną windę dla małego Wojtusia, który pokonuje świat jeżdżąc na wózku inwalidzkim. W tym roku chcielibyśmy jakoś ułatwić start w życie takiej małej Julce. Naszym głównym celem jest dozbieranie 3.000 złotych na turnus rehabilitacyjny dla Niej oraz Jej Mamy jako opiekuna. Całkowity koszt takiego 2-tygodniowego "wypadu po zdrowie" to ponad 6.000, ale odbył się już jeden festyn familijny, gdzie udało się nazbierać już 3.300 zł. Jesteśmy więc w połowie drogi, czekają nas jeszcze koncerty, ale z nieśmiałą prośbą o pomoc postanowiłem zwrócić się także tutaj :) To jak? Można by liczyć na jakiś przysłowiowy od Was grosz? ;)

Tych pieniędzy w takich przypadkach jest nigdy dość, bo ciągłe leczenia, rehabilitacje, leki czy chociażby same dojazdy na rehabilitacje - to wszystko kosztuje, i to niemało, a NFZ wszystkiego przecież nie zrefunduje... Na taki turnus można również załapać się z NFZ właśnie, ale kolejki są baaaardzo długie, a dla Julki liczy się czas - czym prędzej będzie miała fachową opiekę, tym lepiej dla Niej!

To, że nie biorę żadnych pieniędzy, to jest chyba oczywiste? :) Napisać nic nie kosztuje, a szczery uśmiech młodej, oby coraz zdrowszej Julki jest dla mnie absolutnie bezcenny i nieprzeliczalny na żadne pieniądze świata, więc cała ewentualnie zebrana kwota pójdzie prosto do rodziców Julki (wspaniałych ludzi, którzy bardzo aktywnie pomagają nam również przy takich imprezach, jak np. finały WOŚP w naszej miejscowości) - oni już dobrze będą wiedzieć, jak ją spożytkować, by Julce było w życiu lżej.

Poniżej pozwolę sobie wkleić parę słów więcej o tej młodej damie, spisanych przez Jej rodziców. I kilka Jej zdjęć:

"Nasza córka, Julka, urodziła się 23 sierpnia 2016 roku, z dwoma wrodzonymi wadami serduszka (mnogie VSD i ASD II). W swoim krótkim życiu przeszła już 2 operacje i jedno cewnikowanie serca, dzięki którym ma szansę dorównać swoim rówieśnikom. Pod znakiem zapytania jest jeszcze jeden zabieg, który być może będzie musiała mieć wykonany. Operacja ta zakończyłaby cały proces naprawy serduszka Julki, sprawiając, że będzie ono biło bardzo bardzo długo .. Mocno w to wierzymy. Pomimo "gorszego startu" Jula jest waleczną dziewczynką. Na co dzień musi przyjmować dużo lekarstw na swoje wyjątkowe serduszko. A że należy do grupy szczególnego ryzyka musimy się starać aby nic się do jej organizmu nie przyplątało. Dodatkowo jeździmy z nią na rehabilitację, bo jej napięcie mięśniowe nie jest takie jak powinno - asymetria ciała i opóźniony rozwój fizjologiczny.. Jula jest  pod opieką kardiologów, neurologa, psychologa, logopedy oraz fizjoterapeuty. Dzięki Waszej pomocy będzie mogła: częściej uczestniczyć w  rehabilitacji, będziemy mogli pokryć koszty prywatnego leczenia Julki, zakupić najpotrzebniejszy sprzęt monitorujący, uczestniczyć w turnusach rehabilitacyjnych. Będziemy niezmiernie wdzięczni, jeśli to akurat Julce podarujecie swój przysłowiowy grosz. Pomagajmy, bo człowiek nie rodzi się tylko dla siebie..."

Z góry serdecznie chciałbym serdecznie podziękować za Wasze zainteresowanie tą sprawą i ewentualny odzew! Dziękuję w imieniu Julki, Jej Rodziców oraz swoim. Bądźmy fajni! :)

Pozdrawiam i życzę miłego dnia!

Marek.


Komentarze


 • Eugenia CZYŻ - awatar

  Eugenia CZYŻ

  29.01.2019
  29.01.2019

  poszło

 • Marek Zieleźny - awatar

  Marek Zieleźny

  18.01.2019
  18.01.2019

  ...za książkę "Narrenturm" Sapkowskiego :)

 • Wiola - awatar

  Wiola

  18.01.2019
  18.01.2019

  Wszystkiego dobrego 😘

 • Lucyna Kowal - awatar

  Lucyna Kowal

  25.11.2018
  25.11.2018

  Za wianek :) zdrówka dla Julki 😘

 • Eugenia CZYŻ - awatar

  Eugenia CZYŻ

  15.11.2018
  15.11.2018

  piasek kinetyczny

3 008 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 79 osób
Marek Zieleźny - awatar

Marek Zieleźny

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 79

Agnieszka Dąbkowska - awatar
Agnieszka Dąbkowska
20
Basia ❤️ - awatar
Basia ❤️
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
52
Nina Hejna - awatar
Nina Hejna
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
75
Basia ❤️ - awatar
Basia ❤️
50
Basia ❤️ - awatar
Basia ❤️
25
sabrina - awatar
sabrina
35
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
36

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij