Niestety, wpłata na tę zbiórkę nie jest już możliwa.

POTRZEBUJEMY WSPARCIA NA WETERYNARZA I UTRZYMANIE DWÓCH NOWYCH PSIAKÓW.
Pod opiekę DePsiaków i Wandalowa trafiły dwa czarne kundelki.
Sunia, którą nazwałyśmy Kawka . Spedzila 3 lata w schronisku. Tam trafila razem ze szczeniakami. Widać, że nie miała lekkiego zycia, jest wycofana , a brzuszek wskazuje na wielokrotne porody :(

Piesek, którego nazwałyśmy Jerzyk. W schronisku spedzil również 3 lata. Czarny, starszy kundelek ktorym nikt się nie interesował przez ten czas.

Psiaki potrzebują wsparcia na weterynarza i utrzymanie.
Damy im opiekę, spacery, dobre jedzonko. Zrobimy zdjęcia I bedziemy ogłaszać, szukac dla nich kochających domków.
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Wpłata nie jest możliwa po końcu zbiórki.
Zrób jeszcze jeden mały krok.
Nawet 1 zł może pomóc!
