Zbiórka Kolejna faktura- prosimy o pomoc - zdjęcie główne

Kolejna faktura- prosimy o pomoc

5 856 zł z 5 750 zł (Cel)
Wpłaciło 41 osób

Przy naszych schorowanych staruszkach, wizyty w klinice, nie są niczym niezwykłym. To codzienność. Ostatnie pół roku było podobne do lat ubiegłych. Jesień i zima to nie jest dobry czas dla staruszków. Starsze koty, starutkie psy łatwiej się przeziębiają, choroby przewlekłe na jakie cierpią nasilają swoje objawy, zwyrodnienia stawów dają mocno o sobie znać, odzywają się zaburzenia krążenia. Dzień w dzień, ktoś jechał do lecznicy,  niektórzy musieli zostawać w szpitalu. Wiele badań diagnostycznych zostało wykonanych. Sami leczycie swoje zwierzęta, wiecie, że wszystko kosztuje przy jednym chorym podopiecznym… W  Przystani 80% mieszkańców to schorowane dziadeczki.  I każdy czasem potrzebuje pomocy weterynaryjnej. W lecznicy uzbierała się ogromna faktura do zapłacenia, za pół roku. Opiewa na ponad pięć tysięcy złotych. Dla nas to ogromna suma. W tej chwili trudna do uzbierania.  Z całego serca prosimy o wsparcie, każda najmniejsza wpłata będzie dla nas ogromną pomocą.
Komentarze


 • Malgorzata Zdunczyk - awatar

  Malgorzata Zdunczyk

  14.03.18
  14.03.18

  Kochane staruszeczki zyjecie teraz w cudownym miejscu.Zycze Wam jeszcze dlugich latek przed soba.

 • Agata Wrr - awatar

  Agata Wrr

  08.03.18
  08.03.18

  to my, ekipa tyska :-) wspieramy zwierzęciska

 • Eva Gunther - awatar

  Eva Gunther

  08.03.18
  08.03.18

  Powodzenia i podziekowania za opieke i milosc dla tych sierotek.

 • Dorota - awatar

  Dorota

  08.03.18
  08.03.18

  Kochani razem day radę

5 856 zł z 5 750 zł (Cel)
Wpłaciło 41 osób

Wpłaty: 41

Patryk - awatar
Patryk
53
Aleksandra Gordziej - awatar
Aleksandra Gordziej
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Michalina - awatar
Michalina
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Asia L. - awatar
Asia L.
55
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Magdalena Skwarnik-Świątkowska - awatar
Magdalena Skwarnik-Świątkowska
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij