Zbiórka Kolejna faktura- prosimy o pomoc - zdjęcie główne

Kolejna faktura- prosimy o pomoc

5 856 zł  z 5 750 zł (Cel)
Wpłaciło 41 osób

Przy naszych schorowanych staruszkach, wizyty w klinice, nie są niczym niezwykłym. To codzienność. Ostatnie pół roku było podobne do lat ubiegłych. Jesień i zima to nie jest dobry czas dla staruszków. Starsze koty, starutkie psy łatwiej się przeziębiają, choroby przewlekłe na jakie cierpią nasilają swoje objawy, zwyrodnienia stawów dają mocno o sobie znać, odzywają się zaburzenia krążenia. Dzień w dzień, ktoś jechał do lecznicy,  niektórzy musieli zostawać w szpitalu. Wiele badań diagnostycznych zostało wykonanych. Sami leczycie swoje zwierzęta, wiecie, że wszystko kosztuje przy jednym chorym podopiecznym… W  Przystani 80% mieszkańców to schorowane dziadeczki.  I każdy czasem potrzebuje pomocy weterynaryjnej. W lecznicy uzbierała się ogromna faktura do zapłacenia, za pół roku. Opiewa na ponad pięć tysięcy złotych. Dla nas to ogromna suma. W tej chwili trudna do uzbierania.  Z całego serca prosimy o wsparcie, każda najmniejsza wpłata będzie dla nas ogromną pomocą.
Komentarze


 • Malgorzata Zdunczyk - awatar

  Malgorzata Zdunczyk

  14.03.2018
  14.03.2018

  Kochane staruszeczki zyjecie teraz w cudownym miejscu.Zycze Wam jeszcze dlugich latek przed soba.

 • Agata Wrr - awatar

  Agata Wrr

  08.03.2018
  08.03.2018

  to my, ekipa tyska :-) wspieramy zwierzęciska

 • Eva Gunther - awatar

  Eva Gunther

  08.03.2018
  08.03.2018

  Powodzenia i podziekowania za opieke i milosc dla tych sierotek.

 • Dorota - awatar

  Dorota

  08.03.2018
  08.03.2018

  Kochani razem day radę

5 856 zł  z 5 750 zł (Cel)
Wpłaciło 41 osób

Wpłaty: 41

Patryk - awatar
Patryk
53
Aleksandra Gordziej - awatar
Aleksandra Gordziej
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Michalina - awatar
Michalina
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Asia L. - awatar
Asia L.
55
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Magdalena Skwarnik-Świątkowska - awatar
Magdalena Skwarnik-Świątkowska
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij