Jacek Barczak
Bardzo Wam dziękuję za pomoc w zebraniu środków na opłacenie leków i karmy.

Niestety, wpłata na tę zbiórkę nie jest już możliwa.

Przy odbiorze podopiecznych bardzo często trzeba też zajrzeć do sklepu weterynaryjnego po leki. Te bardzo rzadko są tanie. A zbiórka jest za to wszystko co widać na zdjęciach. Leki dla Teosia i trochę karmy do nich.
Bardzo Was proszę o pomoc w zebraniu odpowiedniej kwoty.
Z góry za tą pomoc dziękuję. 

Bardzo Wam dziękuję za pomoc w zebraniu środków na opłacenie leków i karmy.

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Wpłata nie jest możliwa po końcu zbiórki.
Zrób jeszcze jeden mały krok.
Nawet 1 zł może pomóc!
