Zbiórka Feliks bez ogonka prosi o pomoc - zdjęcie główne

Feliks bez ogonka prosi o pomoc

301 zł  z 300 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Maja Pietrzak - awatar

Maja Pietrzak

Organizator zbiórki

Historia Feliksa mogłaby zacząć się, jak wszystkie inne o tym małym, uroczym, pięknym , bezdomnym kocurku, który szuka domu, ale jest o wiele smutniejsza i zaczyna się od PORZUCENIA. Potem była już tylko tułacza wędrówka od domu do domu za miską jedzenia, krzywda wyrządzona przez człowieka, który oderwał mu ogon, ogromny ból trawiący jego ranę, w jaką wdało się zakażenie oraz liczne rany po kleszczach i pchłach, ale największa krzywda została zadana jego psychice...

Wystarczy tylko spojrzeć w te oczy pełne zrezygnowania, zmęczone trudem życia, jakiego doświadczył, pełne niepewności i wątpliwości o to, co będzie dalej...


Teraz jest już lepiej. Feliks nie musi głodować. Nie musi chować się przed zimnem, ludźmi, samochodami, psami i innymi kocurami. Ma ciepło. Ma miskę pełną jedzenia. Ma schronienie.


Przebywa obecnie w DT, który powstał z potrzeby serca, kawałka wolnego miejsca i miłości do tych zwierząt, ale jest potrzebna pomoc. Pomoc... Wasza! Bez Was to się nie uda... 


Kocurkowi trzeba poświęcać bardzo dużo czasu, by był mentalnie gotowy na adopcję, co wiąże się z większymi kosztami utrzymania :( Żwirki, karma mokra i sucha, witaminy, preparaty wzmacniające- to wszystko jest bardzo potrzebne, by Feliks wyszedł na prostą i doszedł do siebie, a trafił do nas w bardzo złym stanie, bojąc się własnego cienia. Przez kilka dni nie wychodził zza szafki!


Nie chcemy, by Feliks trafił do schroniska, bo nie ma tam żadnych szans na przetrwanie, otoczony setkami zwierząt i obcymi ludźmi, dlatego rozpaczliwie prosimy Was o wsparcie i pomoc! Zapraszamy Wszystkich do udostępniania ogłoszenia oraz do odwiedzenia wydarzenia utworzonego na fb pt. "Feliks bez ogonka szuka domu oraz funduszy na leczenie", gdzie będziemy na bieżąco informować o jego postępach.


Mały powolutku odbudowuje swoją wiarę w człowieka, co wymaga wielkiego zaangażowania, cierpliwości, spokoju oraz ogromu pracy. Trzeba go także izolować od pozostałych zwierząt przebywających w domu, z powodu jego leczenia.

Kocurek przed wydaniem do nowego domu będzie musiał mieć zrobione badania na FELV/FIV- to koszt aż 160zł oraz musi być jak najszybciej wyleczony ze świerzbowca usznego- trzeba koniecznie zakupić maść Oridermyl, która kosztuje ok. 60zł, bardzo przydałoby się podbudować jego odporność preparatem Bioimmunex Felis, który kosztuje 45zł oraz wykonać podstawowe szczepienia- koszt ok. 50zł.


Dzięki pomocy finansowej Straży Gminnej oraz lek. wet. A. Kozaka z Kobylnicy kocurek został wykastrowany oraz poddany amputacji ogonka, a także dostał antybiotyk. DT z własnej kieszeni wyłożył pieniądze na odrobaczenie, odpchlenie oraz jego utrzymanie, ale nie ma aż takich możliwości by wesprzeć Feliksa taką sumą w leczeniu, stąd gorąca prośba do Was... ludzi o wrażliwym i dobrym sercu... 


Wszelkie pytania można kierować na maila: [email protected]


Dajmy szansę temu kocurkowi znaleźć domek, pomóżmy mu!


Komentarze


 • Kasia Kłaczyńska - awatar

  Kasia Kłaczyńska

  17.10.2016
  17.10.2016

  Powodzenia kotku!

  • Maja Pietrzak - awatar

   Maja Pietrzak - Organizator zbiórki

   18.10.2016
   18.10.2016

   Dziękujemy w imieniu Feliksa! <3 Zapraszam na wydarzenie Feliksa, tam na bieżąco informuję o jego postępach :)

301 zł  z 300 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Maja Pietrzak - awatar

Maja Pietrzak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 10

Marysia Kłaczyńska - awatar
Marysia Kłaczyńska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kasia Kłaczyńska - awatar
Kasia Kłaczyńska
50
Michalina Szundryk - awatar
Michalina Szundryk
10
Joanna Konwińska - awatar
Joanna Konwińska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anita 😊 - awatar
Anita 😊
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij