Zbiórka Amputacja łapy. RATUNKU! - zdjęcie główne

Amputacja łapy. RATUNKU!

300 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób

Dotkliwe pogryziony psiak

Tak bardzo dotkliwie, że doszło do złamania otwartego kości. Cierpienie i ból nie do opisania. Pies musiał z raną chodzić jakiś czas. Świadczy o tym martwica. Gdy trafił do lekarza weterynarii były dwie opcje - eutanazja albo natychmiastowa amputacja poszarpanej łapy.

Zdjęcie opisu zbiórki Amputacja łapy. RATUNKU!

Decyzja mogła byc tylko jedna - RATUJEMY

Najłatwiej uśpić - ale my zawsze walczymy. Psiak trafił do całodobowej przychodni, gdzie zajął się nim chirurg. Zdecydował o wysokiej amputacji całej łapy. Tylko taka decyzja mogła uratować tego młodego psiaka.

Zdjęcie opisu zbiórki Amputacja łapy. RATUNKU!

Trójłapki świetnie sobie radzą :)

Operacja nie była krótka. Na szczęście wszystko się udało. Psiak szybko się wybudził. Niestety, w następnych dniach okazało się, że rana nie goi się tak dobrze, jak chcieliby lekarze. Trzeba było przedłużyć antybiotyk, przemywać ranę i zmieniać opatrunki.

Przed psiakiem pozostała także nauka chodzenia na 3 łapach - ale to akurat poszło wyjątkowo gładko i szybko.

Ferbi to młody psiak, całe psie życie przed nim - prosimy - dorzuć złotówkę do jego skarbonki.

Zdjęcie opisu zbiórki Amputacja łapy. RATUNKU!
300 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób

Wpłaty: 7

Lusia - awatar
Lusia
135
natalia - awatar
natalia
5
Magdalena - awatar
Magdalena
60
Bogna - awatar
Bogna
10
piotr - awatar
piotr
10
Zosiurkowa - awatar
Zosiurkowa
30
Karolina - awatar
Karolina
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij